Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az online társkereső oldalaknak?

Figyelt kérdés

Eddig ahány ilyen oldalra beregisztráltam, annyiszor tapasztaltam, hogy szinte lehetetlen bármilyen nővel is közelebbi kapcsolatot létesíteni. Nem is várom el ezt, mert nem vagyok híve az online ismerkedésnek.


Nem ez motivál az online társkeresés, csak jobb "több vasat tartani a tűzben" elvet vallom :). A csinos regisztrált női tagok, lányok miért nem válaszolnak a levelekre? Magamutogatásból, önbizalom növelés gyanánt vannak az oldalon? Vagy ha írok több soros levelet, arra csak pár szavas választ kapok. 23/F


2012. jan. 10. 00:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
annyi mint ennek a kérdésnek
2012. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát igen. Minek is. Sokkal egyszerűbb ide kiírni egy kérdést, hogy csajok beszélgetnék.
2012. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mindig vannak reményvesztett idióták... Nekik.
2012. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
te öcsém ronda vagy mint.... ronda vagy mint.... hát öcsém olyan ronda vagy, hogy nem is tudlak mihez hasonlítani, nálad rondább valamit még nem láttam.
2012. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az az értelme, hogy aki nem jár el bulizni vagy nem él semmilyen társasági életet az társat találhasson. Persze ez csak elmélet, igazából nekem sem vált be eddig, mert egyszerűen nem látok csinos lányokat akiknek ne lenne tele ordító helyesírási hibákkal a bemutatkozó szövege.
2012. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem van létjogosultságuk....

Elég sok szexpartnerem leltem már meg neten. :P

Kényelmes megoldás.


20/F

2012. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Mi értelme van az online társkereső oldalaknak?"


Az,hogy a retardáltabbik réteg,aki otthon ül,és nem mozdul ki a gép elől,az is tudjon ismerkedni,és párt találni maga mellé,kb ennyi az értelme.

2012. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy retardált vagyok és a barátnőm is az, mert mindketten társkeresőztünk. De ettől függetlenül találkoztunk.

Sokan tényleg az önbizalmuk növelése miatt vannak fent a társkeresőkön. De volt olyan hetem, mikor 3 randim is volt és nem a buta libákra hajtottam, hanem a 25-35 éves tanárnőkre. (Úgy alakult, hogy minden második szimpatikus lány tanított valamit.)


35/F

2012. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

EGyetértek veled kérdező.


Egy kalap sz@rt sem érnek!

2012. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 00:39


Nked élőben is simán lenne szexpartnered.


Engem ezek a rib@ncok pusztán azért elutasítottak a szexkapcsolattól, mert 165cm magas vagyok. -.-

2012. jan. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!