Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol buliznak értelmiségi lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol buliznak értelmiségi lányok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki értelmiségi lányokat keres.

Mérnöknek tanulok, főleg olyan sörözőkben, kocsmákban szoktam "bulizni" ahol sok a fiatal és jók az árak, pl Szatyor, Akácfa és hasonló helyek. A romkocsmák is jó helyek, ilyenek a Dob utca, Wesselényi környékén vannak.

2012. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelőre az a tapasztalatom, hogy az ilyen romkocsmák baloldali, semmirekellő-munkanélküli, raszta, hippikkel vannak tele. Biztos van kivétel, de ez van többségben én úgy látom. Köszi a tippeket és a továbbiakat is fogadom.
2012. márc. 3. 18:24
 13/19 A kérdező kommentje:
18:14 Ezzel egyetértek, de akkor mégis hol lehetne rájuk lelni?
2012. márc. 3. 18:28
 14/19 anonim ***** válasza:
Az értelmiségi lányok is fogyasztanak alkoholt, csak azok tudnak mértéket tartani. Egyébként, ha olyan csajjal akarsz megismerkedni, tuti ne egy buliban keresd:) talán kávézó és étterem. :) normális csaj soha nem egy buliban keres magának kapcsolatot..
2012. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Étterembe és kávézóba járnának ismerkedni?
2012. márc. 3. 18:37
 16/19 anonim ***** válasza:

18:14es vagyok


Ahogy előttem írták, éttermekben, kávézókban, teázókban. Én sokat járok étterembe, ott szoktak lenni értelmiségi lányok, de általában Ők már kapcsolatban vannak.

Esetleg még klasszikus koncerteken művészetek házában (én pályaorientációm miatt sokat járok ilyen koncertekre és azt tapasztaltam, hogy ott vannak). Esetleg még speciális tanfolyamokon, foglalkozásokon.

Lehet, gyerekesen fog hangzani: azt tervezem, hogy a legjobb barátommal elmegyünk valami jó helyre kempingezni, ahol van tó part és abban reménykedem, hogy vannak olyan lányok akik szintén szeretnek kempingezni és összefutunk velük. :D

2012. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

18:14es vagyok megint


Szerintem nem ismerkedni járnak az ilyen helyekre, csak ilyen helyeken akadhatsz össze velük, szóval ez úgymond véletlenszerűen megy. :)

2012. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
jó, egy-két igényesebb kocsmába is beülnek, de sosem egyedül:) egyébként, ha mégis buliban keresnéd, akkor csak azt figyeld h mennyire van berúgva. ha nem mászik rád, akkor ott még van értelem :)
2012. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen lányok sportolni járnak, meg könyvtárba. Egyébként meg bárhol előfordulhatnak.
2012. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!