Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kérte el a számom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérte el a számom ha utána úgyse akar felhívni?

Figyelt kérdés

Elmentünk, megittunk egy egy üdítőt, beszélgettünk, nevettünk. Aztán haza hozott, és még mielőtt kiszálltam volna a kocsiból, elkérte a számom.

Ez tegnap ilyenkor volt, azóta semmi.

Még korai hívni a lányt ilyenkor, vagy mi van??

Én nem értem. Ha nem akar beszélni már, ne kérje el, s kész.


2012. máj. 1. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz? Hívjon fel rögtön a következő pillanatban, hogy kitett a kocsiból?
2012. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért még nem telt el olyan sok idő, még este felhívhat. Vagy holnap.

Egyébként én úgy szoktam, hogy nem várom, hogy fel fog hívni, így nincs csalódás. :) Ha meg mégis felhív, hát hurrá.


Különben a jelenséget magát, hogy minek kéri el a számod, mikor nem is akar hívni, azt én se értem.

21L

2012. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, nem vártam el hogy rögtön hívjon, dehogy. Csak előtte kérdezte mit fogok csinálni este, meg ma, aztán gondoltam lehet akar dobni egy üzenetet hogy később még fussunk össze.


Én se várom el, hogy hívjon, csak eszembe jutott.. és nem értem a logikát:) Én ha pasi lennék, tuti csak akkor kérném el egy lány számát ha utána akarok is valamit...

2012. máj. 1. 14:43
 4/13 anonim ***** válasza:
3 napig nem is biztos hogy fog hivni, hogy kellőképpen kialakuljon a hiányérzet
2012. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes, én egyszer amikor már randi után másnap felhívtam egy csajt, kiakadt, hogy "nem hagyok neki elég levegőt, túl nyomulós vagyok, ne csak vele foglalkozzak most már mindig"
2012. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát akkor mások vagyunk. nekem azért fura, mert régóta körülöttem legyeskedett az illető, és elég soká tudott rávenni, hogy elmenjek vele meginni valamit. aztán azt hittem hogy ezek után tuti jobban nyomul majd. nade nem is bánom:)
2012. máj. 1. 14:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt már. Bár az nem randi volt, csak hazavitt a srác. És az utolsó pillanatban elkérte a számom. Meg is lepődtem, semmi jelét nem mutattuk bármilyen érdeklődésnek egymás felé. Na de azért ugye megdobbant a szívem. De aztán nem hívott... soha. :) Nem is baj.
2012. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
általános szabály nálunk férfiaknál 2 napot várunk minimum vele...jöhet a felpontozás :)
2012. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
van egy bizonyos 3 napos szabály
2012. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na akkor holnap kiderül... bár azóta láttuk egymást, mert szokott jönni a munkahelyemre. köszönt, vigyorgott, nézett...

Ki tud a férfiakon is elmenni? :)

2012. máj. 2. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!