Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedvelek egy lányt de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelek egy lányt de ő nem biztos hogy viszonozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik és az egyik osztálytársam...ő a legjobb csaj az osztályból így nem csak nekem tetszik, ha nem lépek valamit akkor lehet összejön valaki mással, de ha lépek akkor nemet is mondhat ami szint úgy fájna, viszont szinte tuti hogy ő nem bír engem...már mint jókat beszélgetünk, elvagyunk meg minden, de ha ilyen kényes témák kerülnek szóba akkor inkább mindketten megfutamodunk...mit tegyek?

2012. máj. 20. 11:51
 1/7 Carlsokolbász ***** válasza:
Basszál be!
2012. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan közeledj hozzá, beszélgessetek többet aztán hátha összejön:) am hány évesek vagytok?
2012. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
óó úgyse nem van esélyem nála...amúgy 14 :/ inkább trollkodok ahol tudok és röhögök azokon akik megsértődnek...muhahahah FOREVER ALONE xD de amúgy alig merek ráírni mert mi téma lehetne? meg ha ő fent van akkor egy bbzi ppcs is
2012. máj. 20. 20:37
 4/7 Mee990214 válasza:
100%
Értem,hogy félsz a visszautasítástól,de inkább próbáld meg,mert ha meg sem próbálsz beszélni vele,lehet ,hogy örök életedben bánni fogod ,hogy meg sem próbáltad. Keresgélj ,kérdezd meg a barátnőitől mit szeret,és máris lesz témátok. Beszélgess vele és próbálj hozzá közelebb kerülni.:) Én csak ezt tudom ajánlani. Sok szerencsét!:)
2012. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele kényesebb témákról is, aztán majd kiderül, mi lesz. A fiúnak kell (kéne) először lépnie!
2012. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké...megpróbáltam...vettem csokit kivágtam egy kis részt és beledobtam egy papírt amin volt egy üzenet és a kis *****nak valami "helyes" srác megtetszett az agrárexpon vagy mi a francon. The best monday!!!!a csokit végül kidobtam a kukába, szívem egy kis részével együtt. Inkább forever alone-kodok vagy tudja ttköm
2012. máj. 21. 16:16
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy kösz mindenkinek a válaszát :D
2012. máj. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!