Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy egy fiú az egyik lánynak maga az álompasi külsőre, míg egy másiknak csúnya és hozzá sem érne? Tapasztalatok, vélemények lányok, fiúk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen tapasztaltam... 16/F
2012. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ismerek egy bányarémet és mégis minden fiú akarja. nem tudom miért.. boszorkányos :DD
2012. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szépen is néznénk ki ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Kicsit problémás lenne. Ez olyan mint hogy egy étel valakinek a kedvence, más meg hányna tőle, és se az étellel se a két féllel nincs semmi baj. Csak más az ízlésük. Én azt hittem ez nem kérdés.
2012. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerek ilyet. de ez szerintem attól van, hogy vonzódik hozzá (jobban), esetleg beleszeretett és akkor akaratlanul is szebbnek látjuk egymást. pl hasonlítsd össze a legjobb barátnődet egy idegennel. én általában a barátnőmre szavazok, ha szépségről van szó (és tényleg úgy is gondolom)
2012. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, egy barátnőm pasiját bottal sem piszkálnám meg, de szerinte ő jobb képűbb bárkinél.
2012. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor úgy tűnik már én is megéltem ezt nem is egyszer.


Olyan 10/10-es lányoknak jöttem be, hogy azóta sem hiszek a szememnek!


Én magamat rondának tartom egyébként, szóval nem is értem miért is tetszhettem külsőre azoknaka szép lányoknak. De nem merek kezdeményezni ilyen esetekben sem.


Szerintetek, ha egy lány az utcán hátrafordul és téged néz az is egy tetszési jel?


Eddig életemben 3 ilyen lány volt összesen és volt, amelyik még mosolygott is, volt, amelyik legalább 4-szer is visszanézett hára, meg volt, amelyik csak úgy igazán nőiesen, hívogatóan nézett rám. Vélemény, további tapasztalatok?

2012. máj. 23. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
véletlen nem fityegett az ujjadon egy BMW kulcs? :D
2012. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 21:36


Nem, gyalog voltam. :D

2012. máj. 23. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nő megnéz az utcán, az olyan, mint amikor Te nézel meg egy nőt. És azért nézel meg valakit mert tetszik neked. Ilyen egyszerű!
2012. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

BMW kulcs....

Nem mindegy neked hogy ha mittudomen 1 Maserattival jar ha ronda bekepzelt stb....

Szerelemben ugytudom nem a penz szamit.

2012. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!