Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korkülönbség áthidalása? -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoska31 kérdése:

Korkülönbség áthidalása? - nem engem zavar

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves, helyes lány, akivel jól elbeszélgetünk, bár még soha nem találkoztunk. (képen már láttam, és külsőleg is nagyon bejön, pont zsánerem). Csak van köztünk 10 év korkülönbség - én vagyok az idősebb. Őt zavarja, szerintem pont ideális, mert ugye a pasik később érő típusok:) Szerintetek hogyan győzzem meg, hogy ha egyébként úgy tűnik, hogy azonos értékek mentén működünk, akkor ne a kor álljon közénk? Köszi az értelmes válaszokat
2012. máj. 31. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért függ attól, hogy honnan mérjük a 10 évet. Ha 25-től felfelé, akkor fel se tűnik... ha 14-15-től felfelé, azért az... ejnye no.
2012. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te 30 ő 20?
2012. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogos, kimaradt a honnan-hova. én 31, ő 21
2012. máj. 31. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne meggyőzni próbáld, hanem csak próbáljátok ki hogy hátha működik s úgy is kialakul. Ha bele se akar vágni, akkor hagyd, mert ez csak a finomabb indok amiért nem akarja.
2012. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!