Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsaltam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, elmondtam neki de még mindig bűntudatom van, mi legyen?

Figyelt kérdés
Igen, sajnos volt egy átmulatott este, és habár szex nem volt a másik pasival, de hagytam, hogy megcsókoljon, aztán komolyabban rámnyomult, de még mielőtt elfajultak volna a dolgok, abbahagytuk. Elmondtam a páromnak, aki megértő volt, de nekem még mindig szar, mert arra gondolok, hogy azért kicsit én is kívántam. Ezt nem mondtam el a páromnak, mert alapból a másik csávó nem jön be, tök csúnya, de akkor valahogy még is vágytam az érintésére. Tökre bűntudatom van. Szerintetek ezt is elmondjam a pasimnak vagy ez tök normális, hogy kívánunk másokat is? Már 1 hónapja van emiatt bűntudatom.
2012. jún. 2. 16:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
csak normális válaszokat pls thx
2012. jún. 2. 16:29
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
ringyó!
2012. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ettől csak neki lesz még rosszabb. A helyedben örülnék neki, hogy megbocsájtott és nem kínoznám ezzel tovább. De ha ennyire bántja a lelkiismeretedet akkor úgysem fogsz tudni mást tenni mint elmondani neki.
2012. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Csald meg rendesen, és akkor már legalább lesz oka a bűntudatodnak, és mindenki boldog lesz :)
2012. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem felesleges erröl beszélned neki és normális dolog hogy kivánsz másokat gondolom fiatal vagy de az nem normális hogy meg is tennéd teszed másokkal biztos szereted te még a pasidat ?
2012. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

haha, ja, ha megcsalnám rendesen, akkor legalább nem lenne bűntudatom :D


Aki azt irta, hogy ringyó, köszönöm szépen, igazán hasznos előítéletmentes és építő jellegű volt a hsz :D:D prosti.

2012. jún. 2. 16:32
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez már nagyon régen történt, de csak most jutott eszembe, mert újabban elég stresszes vagyok, és ilyen parázós vagyok. Ez még novemberben volt, 2 hónapja mondtam el neki. Szeretem, ja.
2012. jún. 2. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Én írtam hogy ringyó.


Igazán nincs mit.

2012. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
légy büszke magadra :D
2012. jún. 2. 16:35
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Ribanc!
2012. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!