Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsaltam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, elmondtam neki de még mindig bűntudatom van, mi legyen?

Figyelt kérdés
Igen, sajnos volt egy átmulatott este, és habár szex nem volt a másik pasival, de hagytam, hogy megcsókoljon, aztán komolyabban rámnyomult, de még mielőtt elfajultak volna a dolgok, abbahagytuk. Elmondtam a páromnak, aki megértő volt, de nekem még mindig szar, mert arra gondolok, hogy azért kicsit én is kívántam. Ezt nem mondtam el a páromnak, mert alapból a másik csávó nem jön be, tök csúnya, de akkor valahogy még is vágytam az érintésére. Tökre bűntudatom van. Szerintetek ezt is elmondjam a pasimnak vagy ez tök normális, hogy kívánunk másokat is? Már 1 hónapja van emiatt bűntudatom.
2012. jún. 2. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Na azért még ne neked álljon feljebb! Ha úgy viselkedsz, mint egy ringyó, akkor ringyó vagy, ennyi.

Mondjuk a pasikádról mindent elmond, hogy "megértő" volt. Szóval ne legyen bűntudatod, na. Összeilletek. Sok boldogságot, és mellé sok-sok "kicsit én is kívántam"-at.

2012. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért írtad ezt ki! Mindenki máshogy kezeli a dolgokat! Valaki megbocsátóbb, van aki már azért kicsapott volna, hogy egyedül mész bulizni!

Bűntudatod van?! Legyen is. Elvégre Te csaltad meg a párod. Ő max megbocsát, de a lelki dolgokat magadban kell rendezned! A legtöbb ember ezért szól be neked. Aljas amit tettél - fordítva neked hogy esne? Elítélnéd - gondolom!

Viszont azt, ahogy itt kérdezed az embereket olyan, mintha elvárnád a sajnálatukat. (jajj Te szegény, megbocsátottak neked, mégis szenvedsz)

Bocs, ha kemény vagyok, de megérdemled! A pasid meg imádkozzon, hogy nem lágyulsz el máskor. Bár én nem tudnám elhinni, hogy nem fordul elő még egyszer!

(...vagy megcsalt Ő is és ezért állt rá a bocsátásra könnyen?!)

30/F

2012. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos egy ideig gyötörni is fog. Gondolkodni kellett volna!
2012. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Agyatlan rib@nc.

Milyen választ vársz erre?

"Ügyes vagy, jól csináltad."

"A pasid megbocsájtott, nincs semmi baj, felejtsd el."

"Semmi baj, természetes, hogy a párodon kívül más férfit is megkívánsz."

"Egy csók nem olyan nagy ügy."

Válogathatsz. :D

2012. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom elképzelni mi lesz, ha gey olyan pasival találkozol majd, akitől a létéegzeted is eláll és még van ez a pasid. Mert ugye írtad, hogy ez olyan csúnya. Ha ezzel ezt tettedd, mi lesz majd azzal. Én ezőrt dobnálak ki ha a pasid lennék.
2012. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!