Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátom, randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom, randizni hívott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az legjobb haverom szerelmet vallott nekem 3 napja.Teljesen megzavarodtam, de még erre ma randira hívott!Holnapután mennénk moziba, de én meg nem mondtam neki semmit, csak azt hogy majd meglátom...MOST MIT TEGYEK???

2012. jún. 12. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most legyen kedd délután. A többi meg attól függ, hogy te mit akarsz.
2012. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha te is többet akarsz akkor menj, ha nem akkor mond meg h bocsi de inkább maradjunk barátok
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gondold át szépen, hogy te mit érzel iránta, csak barátságot, vagy el tudod képzelni, hogy valami kialakuljon. Vonz, mint férfi? Ezt ki kellene derítened. Te sosem gondoltál rá úgy? Egy a lényeg, ne hülyítsd szegényt, valószínűleg elég nagy lelki trauma lehetett bevallani neked az érzéseit, lehet, hogy jobb, ha még az elején visszautasítod, ha nem tudod vele elképzelni másként, mint barátokként a kapcsolatot.
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elmehetsz szerintem vele moziba,,, de ha neked teljesen közömbös úgy mint pasi, akkor jobb ha ott tisztázod vele,, hogy ne erőltesse a dolgokat mert te csak barátként tekintesz rá ..
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hát mit tegyél? :) menj el, érezzétek jól magatokat, hogyha nem jön be, akkor nem ismétlitek meg a randit, és megpróbáltok barátok maradni. De elég hülye ötlet moziba menni, mert moziban még csak beszélgetni sem lehet..
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5-vagyok. de végre egy tökös legény, aki nem azt várja, hogy a lány kezdeményezzen, és szerelmet vall :) Már csak ezért is érdemes lenne szerintem elmenned vele. Kevés ilyen ember van újabban :/
2012. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát talán egy kicsit tetszik, de félek még a randitól.
2012. jún. 12. 16:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Te hogyan érzel iránta? Amúgy most már úgysem lesz a régi a viszony, ha ettől tartasz h megváltozik minden, mert már semmi nem lesz így a régi, ha elmész, ha nem. Viszont: Gondolom akkor jófej a srác, meg kedves, és van egy csomó közös dolog bennetek, egy próbát mindenképp megér a dolog, nem?:)
2012. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De lehet de hát akkor is olyan furi volt hogy a legjobb barátom azt mondta hogy nem csak a barátom akar lenni...:(
2012. jún. 12. 16:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem élete során mindenki kerül ilyen helyzetbe, én is voltam már így, és nem jött össze, és a barátság is felszinessé vált, amit nagyon sajnálok, viszont titokban sem tarthatta a srác, mert az is hazugság lett volna így mindenképp azt mondom, hogy ha nincs más most a közeledben, aki érdekelne, próbálj több időt tölteni vele, és rájöttök majd h mi nektek jó.
2012. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!