Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyanok a mai lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanok a mai lányok, hogy csak azzal mennek el randizni, aki a legnagyobb dumás, aki a legjobb pasi?

Figyelt kérdés
Pl: az átlagos fiúk nagy része kb 10 lányból elmenne mondjuk 7 el randizni, még a lányok kb 10 pasiból csak 1-el vagy 2-vel mennének el, aki a legjobb képű. Itt most nem arra kellene gondolniuk, hogy most rögtön házasodás lenne gyerek stb, csak randizgatni, szórakozni stb. Adhatnának több esélyt is a pasiknak. De ők a legjobbat akarják nemcsak hosszútávra hanem pl egy éjszakásra is. Vagy egy másik példa, megy 3 pasi ki a suliból(barátok) és szembejön 2 csaj(barátnők), és szólnak pl a középső legjobb képű pasinak, hogy nem lenne-e kedve eljönni hétvégén egy házibulira, ahol pl lesznek vagy 20 an. Persze csak a legszebb csajok, meg a legjobb pasik lesznek. A másik 2 csávót aki ott áll mellette azt meg le sem tojják. Ha meg az megkérdezné( a kettő közül vmelyik, akiket nem hívtak el), hogy elmehetnek-e, akkor jön a válasz, hogy nem kellene és lekezelően néznek, majd mennek tovább és a jó pasit még egyszer megkérdezik, hogy akkor biztosan eljössz? Én nagyon sok ilyet láttam, és tapasztaltam, nem levegőből kaptam ezt a sztorit elő.
2011. nov. 28. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
ne álltalánosíts! dologzd fel ha valami visszautasít! ez van, nem jöhetsz be mindenkinek!
2011. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az már tényleg gáz, ha valami utasította vissza. Azon én se tenném túl magam egykönnyen.
2011. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy általánosítok? Tudom, hogy vannak más lányok is akik nem ilyenek, a legnagyobb többség az mind ilyen, főleg 10 en és huszonéves korban.
2011. nov. 28. 12:19
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Aki nagydumás, de szarul néz ki, azt mindig körülveszik, aki meg jól néz ki, de nem beszél annyit, azt le se fossák.
2011. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez a nagy különbség bizony férfi és nő között. A pasiknak bárki megteszi akinek lyuk van a lába közt. A nők legalább megválogatják kivel állnak szóba egyáltalán. Persze nem mindenki ugyanolyan, van akinek az a fontosabb hogy jóképű legyen, az majd pofára esik egyszer csak és észhez tér.


Az írásod végét nem igazán értem, az hogy kit hova hívnak el, kit kedvelnek nem külsőtől függ. Lehet jó pasi meg jó nő valaki ha halál depis meg unalmas akkor senkit nem fog érdekelni, ha meg nem szépség de vicces, rendes, szórakoztató vidám ember akkor mindenki ott lesz körülötte.

2011. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindig is így volt, a legjobb partnert akarják maguknak a lányok. Ez természetes. Miért kellene olyannal összejönni akár egy éjszakára is, aki nem tetszik nekik?

az a helyzet, hogy a lányok gondolkoznak normálisan, a fiúk meg minden lánnyal elmennének, még aki nem is tetszik nekik annyira, csak hogy meglegyen a skalp.

A fiúk sajnos nem válogatnak, igénytelenek, a lányok meg teljesen helyesen választanak olyat, aki minden szempontból tetszik nekik.

Egyszerűen a legjobbnak kell lenni és akkor téged is akarni fognak. Vagy legalább olyan lányoknál próbálkozni, akiknek nagy valószínűséggel bejössz, nem olyanokon forogni, akik nemet mondtak vagy láthatóan más típus jön be nekik.

2011. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

na még annyit, hogy 5.-nek igaza van, egy buli meghívás nem úgy megy, hogy te akarsz menni és akkor bepofátlankodsz

ha nem hívnak, akkor nem mész, ennyi és nem kell ezen megsértődni

nem lehet minden a tied, amit a barátaid megkapnak

ha jó arc lennél, akkor téged meg máshova hívnának, nem kellene irigykedned

2011. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ezio89 ***** válasza:

A mai csajok csak külsőre mennek. Az nem érdekli őket hogy milyen az ember belsője.Persze mindig lökik a süket dumát hogy a belső fontosabb. Egy LÓ*ASZT. Meg még egy fontos dolog hogy legyen sok pénzed és legalább egy Chevrolet Camaro SS Concept autód.

22F

2011. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 12:31


Azért látok annyi nyomorékot jó csajokkal...

2011. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lányoknak tényleg csak a külső számít (meg van akinek a pénz). Lehetsz akármilyen okos, kedves, vicces, az nem érdekli őket, ha nem nézel ki jól.
2011. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!