Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti kezdeményeznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kezdeményeznétek ha tetszene egy fiú vagy várnátok, hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszem neki és ad valamilyen jelet csak nem mer kezdeményezni akkor lépek felé ha nem reagál másodjára sem akkor hagyom.
2012. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, nincsen veszíteni valóm.. ha ő nem mer lépni akkor kezdeményezek én.
2012. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 éve arra várok, hogy a fiú kezdeményezzen, mert én sajnos nem vagyok olyan típus. De nem teszi, sajnos...
2012. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem a volt barátomnál, másfél éves boldog kapcsolat volt. :) De azért jól esik, ha egy fiú (főleg, ha tetszik) közeledik felém.
2012. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem merte, és vártam, hogy a fiú kezdeményezzen. 8 hónapot kellett várni rá (én már az ismeretségünk elején belezúgtam, ő inkább később kezdett érdeklődni, mikor már jobban ismertük egymást), de megérte, 2,5 éve együtt vagyunk. :D A mai napig úgy érzem, hogy elrontottam volna azzal, ha az elején én közeledek, mert szerintem ő akkor még csak haverként tekintett rám.


22/L

2012. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hagyom hogy a pasi kezdeményezzen. Hogy ő írjon rám, stb..

23/N

2012. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mai világban az lép, akinek megtetszik a másik.


Ha a nőnek tetszik meg a fiú akkor ő.


Ha a nő biztos benne, hogy a fiunak is tetszik (100%-ig), akkor lehet max várni arra, hogy ő lépjen.


De attól a fiú nem fog feltétlen lépni, hogy lássa rajtad, hogy tetszik neked.


Szóval, ha nem vagy 10000%-ig biztos, hogy tetszel annak a pasinak, akkor te lépj, mert ő valószínű soha nem fog.

2012. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ők ezt csinálják kezdeményezés helyett:

https://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic&feature=BFa&list..

Ahelyett hogy kiderülne hogy van-e vkije vagy nem homi-e :D

2012. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KicsiPocok válasza:
Nemvagyok az a kezdeményező típus, de ha nagyont teszik egy fiú, akkor annak hangot adok.Én is a nincs mit veszíteni elv szerint élek, de ettől még persze jobb, ha a fiú kezdeményez. A mostani kapcsolatomban sem én kezdeményeztem, de megérte várni.:)
2012. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ráhagyom a férfiakra a kezdeményezést. Ahányszor próbálkoztam zárt kapukon kopogtattam. :D
2012. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!