Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek neki? Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki? Szeretnék megismerni egy lányt, de nem tudom hogy kell!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és fiú, nagyon fontos lenne...És igazából félek is a szituációtól!

Előre is köszönöm válaszokat...


2009. júl. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebb információ?


A leányzó életkora, honnan ismered, mennyire, mióta, stb?

2009. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem ilyen okítós válaszokat vársz, de azt javaslom, hogy 13 évesen még ne csajozz! Rengeteg lehetőséged lesz pár év múlva, ha ilyen fiatalon kiéled magad, mihez kezdesz később?

Megismerni egy lányt, kérlek, úgy kell, hogy odamész hozzá, és beszélgetsz vele. Ha csak a szemedet legelteted rajta, attól nem fogod megismerni, és ő se téged. Gondolom a választottad is 12-13 év körüli, normális lányokat ilyen korban még a tanulás jobban érdekli, mint a pasizás, bár igaz, manapság azt se lehet tudni, hogy szűz-e még a 12 éves leányzó...

2009. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
megdícséred a szemeit meg a száját aztán beszélsz mindenféle hülyeségeket aztán végighallgatod az ő hülyeségeit aztán megint megdícséred a szemeit aztán bedugod a kezed a bugyijába. ennyi a lényeg, nem nehéz.
2009. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lány 12, egyel jár alattam a suliban, elég régóta figyelem, nem egy kurtizán fazon
2009. júl. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!