Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire bízhatok meg benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bízhatok meg benne?

Figyelt kérdés
Már egyszer jártunk, 2 éve... Azóta nem volt barátnője és azt mondta nagyon megbánta, hogy szakított, de akkor össze volt zavarodva. Őszintének tűnt amit és ahogy mondta, és én úgy érzem fontos vagyok neki. 1 éve kezdtünk el ismét beszélgetni és nagyon jól elvagyunk, de több mint 8 hónapja el kezdtem járni a jelenlegi barátommal, akit már pár napja "dobni" akarok sok rossz dolog miatt, amiről ez a srác még csak nem is tudott. Úgy vallotta be hogy még mindig szeret, hogy tudta hogy van barátom. Fél perc alatt nagyon össze zavart. De én szeretnék vele lenni, nagyon. Lehet hogy még mindig szeretem, és nem akarok koppanni. Szerintetek? Ha kíváncsiak vagytok akkor kérdezzetek én ennyit tudtam leírni.
2009. júl. 22. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a mostani barátodat úgyis szeretnéd dobni, akkor szakíts vele. Jobb egy rossz kapcsolatból kilépni, mint szenvedni benne. Utána pedig, ha úgy érzed, hogy fontos számodra a volt barátod, akkor adhatsz neki még egy esélyt.
2009. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akartál amúgy is a jelenlegi barátoddal, akkor tedd meg. Rögtön ne rohanj a régi barátod karjaiba, adj időt arra, hogy meggyőződj arról valóban őszinte hozzád és ha úgy érzed megérdemel egy esélyt, akkor add meg neki.
2009. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, miért szakított veled az exed, de ha a mostani barátod mellett elbizonytalanodtál, akkor biztos, hogy érdemes lenne dobnod, hiszen ha szeretnétek egymást, rá se néznél más pasikra. Én úgy vagyok vele, hogy második esélyt még hajlandó vagyok adni a pasinak, ha látom rajta, hogymegbánta amit tett, de harmadikat már semmiképp sem.
2009. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!