Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi! Válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi! Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sosem randiztam még ezek előtt. Körülbelül fél hónapja ismerem a fiút, egyszer már találkoztunk, de én kb. sokkot kaptam, amikor hirtelen megölelgetett. (nem nagyon van tapasztalatom fiúk terén. Tavaly óta rengetegen hívtak el, de túl gyáva voltam elfogadni). Szóval olyan érzésem volt végig, mintha egy babzsák lennék :P. Az is meglepett, hogy végig simogatott :$ Tegnap este (vagyis ma éjjel) rámírt, hogy nagyon szeretne velem találkozni.

1: Mit vegyek fel? ( az elsőn nagyon visszafogottan öltöztem /fekete leggings, rózsaszín felső, tornacipő/)

2: Miről lehet beszélgetni? (el akarom kerülni a hallgatásokat)

3: Egy lány hogy kezdeményez?

4: Hogy mondjam el anyámnak? :( (ez a legrosszabb, ugyanis az első randiról úgy tudja, hogy az egyik barátnőmmel találkoztam)

Kérlek segítseteeeek!!!

15/l



2012. aug. 20. 10:07
 1/5 anonim válasza:
Hat oltozz ugy hogy tetszeljen neki is..kicsit oltozz mereszen attol fuggoen ,hogy a pasi is meresze vagy sem..vard meg hogy a temakat a pasi hozza vagy amirol akarsz arrol beszelj neki..pfuu hogy kezdemenyez egy lany..erre sajnalom nm tudok valaszt adni mert nekem is epp ez a bajom ..amikor en randizgatok mindig ugy tudja hogy a baratnoimmel vagyok..es ez tok gaz ..esetemben tudom hogy nem szabad pasizzak de ha nkd meg nm mondtak akkor siman mondd el hogy van egy pasi es szimpizzuk egymast es elhivott egyet beszelgetni..bocsi hogy nem irtam helyesen dw telefonrol vagyok..es a. oltozkodesre visszaterve talan vegyel egy fekete cicanacit.. egy tenis cipot ..es egy bo bluzzot amilyen most a nyari divat :d.. es a temak az nm baj ha csend lesz ugy konyebben megtortenhet a csok..de azert beszelj nki h milyen cuki a nadragja vagy emlekszike hogy ismertetek meg egymast ..bocsi hogy nem tudok tobbwt segiteni..de azert sok sikert
2012. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj:)

Nos öltözz úgy, ahogy szoktál, legyél szép és üde. Légy magabiztos, ne akard mindenképp megkaparintani a srácot, mert azt érzik. Te kellesz neki, neki kell meghódítania Téged és nem fordítva, ezt ne felejtsd el!:)

Beszélgetni bármiről lehet, az első pár randi az ismerkedésről szól... Kérdezd nyugodtan a hobbijairól, a vágyairól/terveiről, a családjáról, mindennapjairól... Próbáld kiismerni és ne félj kérdezni.

Szerintem ne kezdeményezz, a srác így is elég rámenősnek tűnik. Ha nem akarod ilyen gyorsan, ne hagyd, hogy simogasson és hasonlók, mond, hogy "Még ne:)" és mosolyogj szélesen, legyél csak neki kihívás;)

Ha mondjuk csókot akarsz kezdeményezni, inkább csak jelezz neki... mondjuk, ha elkísér a kapuhoz, fordulj meg és nézz a szemébe, s emeld feljebb az arcodat, venni fogja a lapot, mert megadod az engedélyt a csókra.

Ne félj elmondani neki, ő is volt fiatal, csak ne hazudj, az elsőről sem kellett volna. Ha már így van először, csak puhatold ki, hogy reagálna, kezd el mesélni, hogy van egy srác aki tetszik és akinek Te is.... és a reakciójából tudni fogod, hogyan folytasd.

Ügyesen!:) Sok sikert!

19/N

2012. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiatalabb mint én, ez utólag kiderült. sokkal érettebb mint a többi srác, nagyon magas, és eszméletlen szexi! illetve tapasztalt. állítása szerint csak idősebb lányokkal járna
2012. aug. 20. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Öltözz tök normálisan, ahogy az első randin öltöztél, az pont jó. Esetleg dekoltázsmutogató póló. :)

2. Én pont ezt szeretem, hogy ezen nem kell görcsöljek. Ha a fiú kezdeményez, ő hív el, akkor ő akar beszélgetni is. Nyugi, fog is beszélni, főleg kérdezgetni. Ha meg nem, akkor simogat meg ölelget. :) De ha nem akarod, állítsd meg! Mondd, hogy lassítson, vagy ahogy gondolod. Vagy csak rándulj meg, hogy érezze hogy neked nem jó.

3. Mit akarsz kezdeményezni? Ha csak simán ismerkedést, akkor mosollyal.

4. Miért hazudtál az első randiról? Tök fölösleges. Ha jó a viszonyotok, mondd el neki hogy az elsőről hazudtál, és ez már a második.

2012. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok, kösziii *-* anyám: megőőőőőőrülne, ha megtudná hogy fiúval találkozom. Szerinte minimum 4 évvel legyen idősebb a srác, és hogy majd csak 1-2 év múlva lehet barátom
2012. aug. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!