Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiröhögött mert fogszabályzóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiröhögött mert fogszabályzóm van ez normális?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,nem is vette észre a fogszabályzót.Nem is tudom,hogy nem figyelt fel rá....Na egész jól elbeszélgetünk,majd randira hívtam.Ott is jól elején jól éreztük magunkat.Majd észrevette,hogy fogszabályzóm van és kiröhögött,azt mondta "tök gáz,hogy ilyen korban még van".

Erre fogtam magam elköszöntem és otthagytam.Azért valaki ne röhögjön már rajtam,mert a fogaimat rendbe szeretném tudni....

Ez normális?vagy én reagáltam túl a dolgot.Azóta nem is keresett,én sem őt.Ez egy hete volt.

F19 a lány 17


2012. aug. 23. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba éretlen még...
2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Ekkora bunkóságot! Ezért kiröhögni a másikat...
2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nyakon is vágtam volna izomból, tudja már, hol a helye.
2012. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez nem normális, jól tetted, hogy ott hagytad, és hogy azóta nem kerested. Egy óvodásnak több intelligenciája van mint ennek a libának...
2012. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy otthagytad .... ;) :/

Elég műveletlen lehet, ha ezért kiröhög ... :/

Hagyd őt a fenébe, találsz majd ettől kifinomultabb csajt is ... :)

19/L

2012. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ne nagyon foglalkozz vele, eszedbe se legyen.

Nem gáz, az viszont gáz h a 17 éves csajokat kell gyomormosásra vinni, mert jól leitták magukat. :)


Egyébként jól csináltad, esetleg a köszönés helyett vmi kedveset is beszólhattál vna neki. De a lényeg h férfiasan viselkedtél, nem papucskodtál.

2012. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
tök gáz? inkább az, hogy ezen valaki fennakad. Micsoda éretlen liba, csak bajod lett volna vele.
2012. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Én kivertem volna a fogait helyedben. Aztán röhögött volna szerencsétlen tyúk 19/L
2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Csak egyszer találkozzon valakivel, aki egy ilyen megnyilvánulás után kedvezményes jegyet oszt neki fogpótlásra..

Semmi esetre se foglalkozz vele, ez nem éretlenség ilyen korban hanem bunkóság. Arról nem beszélve, hogy semmi poén és semmi cikis nincs benne.

2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jól tetted!!

Nekem is volt fogszabályzóm. Az elején gáznak éreztem, de aztán rájöttem, hogy gyönyörű lesz tőle a fogam és nem érdekel,hogy mit gondolnak róla (igaz, nekem azt mondták, hogy jól áll). Most mindenki megdicséri a fogaimat, hogy milyen gyönyörű. Ne foglalkozzál az ilyen lányokkal!!! :) Találsz jobbat.

2012. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!