Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiröhögött mert fogszabályzóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiröhögött mert fogszabályzóm van ez normális?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,nem is vette észre a fogszabályzót.Nem is tudom,hogy nem figyelt fel rá....Na egész jól elbeszélgetünk,majd randira hívtam.Ott is jól elején jól éreztük magunkat.Majd észrevette,hogy fogszabályzóm van és kiröhögött,azt mondta "tök gáz,hogy ilyen korban még van".

Erre fogtam magam elköszöntem és otthagytam.Azért valaki ne röhögjön már rajtam,mert a fogaimat rendbe szeretném tudni....

Ez normális?vagy én reagáltam túl a dolgot.Azóta nem is keresett,én sem őt.Ez egy hete volt.

F19 a lány 17


2012. aug. 23. 13:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Helyedbe nyakon is bsztam volna
2012. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jól tetted!

A fogszabályzó egyáltalán nem gáz, az a gáz, hogy vannak emberek, akik szerint igen.

Nekem is van fogszabályzóm, és ha egy srác emiatt kiröhögne, úgy otthagynám, hogy még évek múlva is emlékszik rá.

Éretlen kiscsaj, ne foglalkozz vele :)

2012. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
mekkora egy szánalmas csaj :) az ilyeneket el kéne ásni! :)
2012. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem 17 évesen lett fogszabályzóm, éppen szakítottunk a barátommal, amikor feltették. Másfél éves kapcsolat után közölte, hogy sosem fog kibékülni velem, ha "vasfogú" leszek. Azóta sem bánom, hogy akkor elküldtem melegebb éghajlatra és a fogszabályzót választottam. :)

Elmúltam 18 amikor levették és sosem szólt be rajta kívül senki érte. (Csálé fogai voltak, az egyik letörve, lehet csak irigy volt??) Meg is jegyezték, hogy milyen bátran vigyorgok fogszabályzóban is, ez tök jó. Életem legjobb döntése volt!! Mostmár nélküle is vigyorgok szívesen telipofából, mert tudom hogy szép a fogsorom. :) 22 vagyok, de az éjszakait még mindig beteszem hetente 1-2 alkalommal. Ha ezért körberöhög valaki, azzal jobb is ha nem állsz le komolyabban. Én azért rákérdeztem volna, hogy 100-as e és igyekeztem volna beoltani valamivel, közöltem volna vele, hogy jobb is ha nem lesz ilyen barátnőm, ennyi. :)

Ha tudnád hány ismerősöm van, aki itt van huszon éves fejjel és mennyire bánja, hogy anno nem csináltatott fogszabályzót (most meg már ugye sokkal drágább, nincs miből)...

2012. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Mikor nekem volt , 15 éves voltam, és volt barátom, nem is érdekelte.
2012. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
csajt be kellett volna oltani valamivel vagy átrendezni a fogait és amikor legközelebb találkozol vele akkor kiröhögni, hogy fogszabályzója van :D ne bánkódj miatta.. egy bunkó kis liba lehet...
2012. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
éretlen,bunkó, nem hogy örülne, hogy a barátjának szép fogsora lesz. jobb is, hogy otthagytad !
2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%
A csaj egy gyökér. Ennyi.
2012. aug. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 WsAkosWs ***** válasza:
Kétségtelen,hogy alacsony EQ szinttel rendelkezik.
2012. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Majd ha leszedik a fogszabalyzot rajon hogy mit veszitett es sirva fog konyorogni hogy bocsass meg
2017. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!