Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívnám, vajon eljönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívnám, vajon eljönne velem randira?

Figyelt kérdés

Az egyik unokatesóm legjobb barátnője megtetszett,1-2 éve találkoztam vele először,akkor még nem volt az esetem,mostanában pedig egy buliba velünk együtt jött,a vicceimen elmosolyodott,de beszélni nem beszéltünk,mert elég félénk lány és én is félénk vagyok fiú létemre.

Facebook-on néha írok neki és egész jól el szoktunk beszélgetni.Általában ha beszélünk mindig én írok rá.



2012. szept. 18. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, valószínűleg igen. Kérdezd meg tőle bátran. :)
2012. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
próba cseresznye.. aztán mi történik ha nemet mond? semmi.
2012. szept. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze :D csak próbáld meg ha belemegy a randiba az király de ha nem akkor nem kell letörni hanem próbálkoz mással is :)
2012. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!