Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz volna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz volna, ha a volt tanáromat elhívnám randira? És egyáltalán, mit mondjak neki? Hogy hívjam el?

Figyelt kérdés
Különben azt hiszem szerelmes vagyok belé, sulit váltok úgyis így lehet nála esélyem?? Segítsetek pls!!:)
2010. jún. 10. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha már megunta a mamutokat, csörögjön rád.
2010. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
H.lye
2010. jún. 10. 21:24
 3/21 anonim ***** válasza:
Hány éves az öreg?
2010. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Hát attol függ hány éves meg h te hány vagy!!De sztem nem lessz sok eséllyed!
2010. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, és te válaszolsz. Nem fordítva:)...na, vki mondjon tényleg legalább egy normális választ!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 10. 21:36
 6/21 A kérdező kommentje:
Miért nem lenne esélyem 21:35 szted?? Légyszi írd le...
2010. jún. 10. 21:37
 7/21 anonim ***** válasza:

de azért beláthatod te is, h ez nagyon függ a kortól is...gonsolom nem általánosba jársz már, egy 3-4es gimisnek akár lehet is esélye egy pályakezdő tanárral...

am én megpróbálnám vhogy személyes dolgokra terelni a témát (nem arra h van-e vkije, de pl közös érdeklődési kör? sok tanár szokott mesélni az élete bizonyos részeiről, ha odavág az óra tartalmához, az jo kiindulópont lehet...persze van akinek homály fedi a sulin kívüli életét..vele nem lehet érdemes próbálkozni, hiszen ha am is nagyon külön akarja választani a munkát az élete többi területétől nem fog egy ex diákkal találkozgatni)

2010. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én elcsábítanám az öreget csinálnék rólunk néhány kompromittáló képet aztán megzsarolnám hogy elküldöm a feleségének! így le lehet húzni róla kb. havi 50 rongyot is... abból már lehet venni csini rucikat a plázában.

Na szal én ezt csinálnám, de kíváncsian várom a többi értelmes hizzászólást

2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi 21:40!! Már régen nem vagyok ált.iskolás...szerencsére:)
2010. jún. 10. 21:45
 10/21 anonim ***** válasza:

szerintem semmi. 25 fölött nem jönnék össze egy kamaszfiúval.

és szerintem ezzel a legtöbb 25 feletti így van.

eleve 18 vagyok és fiatalabb fiúk annyira nem érdekelnek.

L/18

2010. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!