Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok facebook vagy személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok facebook vagy személyes ismerkedést szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Lányok mit szerettek jobban? ha Facebookon vesz fel egy fiú és ott próbál megismerni veled.. vagy ha napközben odamenne hozzátok és megpróbálna megismerkedni veled..?

Mert egy csajozós haverom azt mondta h a mai elferdült világban már facebookon ismerkednek a tinik ő is ott jött össze az összes barátnőjével.. 16-18 éves lányoktól kérdezném főként, de a többiek válasza is nagyon érdekelne.! köszi!



2012. szept. 25. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyilván személyesen. FB... könyörgöm, keljetek már fel a gép elől.
2012. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
megismerkedni veled*
2012. szept. 25. 19:05
 3/19 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak az számít nekik, h jól nézz ki!
2012. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
75%
A lányoknak csak az számít hogy nézel ki, ha jó pasi vagy akkor még azt is elnézik neke, ha cig.ny vagy. Sajnálatos, hogy manapság már egy aranyos, kedves, szeretnivaló, bájos lány sincs, aki ne lenne foglalt, maradtak a silány rib.k és az undok, szívtelen lányok.
2012. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Reallife... :D
2012. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sok lányt látok "ronda" fiúval (kapcsolatban), de nem vagyok lány én nem értem eszt :DD
2012. szept. 25. 19:10
 7/19 anonim ***** válasza:

19:07 azért ne általánosíts... Nekem a belső is nagyon sokat számít, ha nem többet, mint a külső.

Kérdező: Ha a srác tényleg annyira félénk, akkor kezdésnek írhat fb-on is. Viszont a személyesnek azért jobban örülnék. Aranyos, amikor egy fiú zavarban van... :)

2012. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19:12 Csak hiszed. Olyan lány nincs, akinek a belső bármit is számítana, legfeljebb nem veszitek észre.
2012. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hát az aztán nagyon aranyos -.-

főleg, ha még a pö csét sem tudja megfogni, annyira béna


19f

2012. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudom magamról h nem vagyok csúnya :DDD (visszajelzések) csak ne találok olyan lányt aki nekem kell! nekem első a belső.. persze a külső is fontos.. Mai lányoknak nem akarnak hosszú távú kapcsolatot ;S legalábbis az én korosztályomban...
2012. szept. 25. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!