Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kicsit összezavarodtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit összezavarodtam a sok ismerkedési "szabályoktól" tapasztalt nők ezt, hogy látják?

Figyelt kérdés

Bevallom olvastam sok netes "csajozási tanácsadást".

Ezekben úgy állítják be az egészet, hogy ha nem úgy viselkedek, mint bruce willis, akkor csak jó esetben is egy bányarém lehet a barátnőm.

Arról írnak, ha azt akarom, hogy ne csak barátként tekintsenek rám a jó nők, -egyébként jó képű vagyok, meg humorom is van, csak félénk-, hanem szexuális vonzalmat is érezzen irántam, ahhoz az kell, hogy viccesen, de éreztessem vele, hogy csak azért, mert szép még nem kaphat meg.

Hogy ugrassam pimasz megjegyzésekkel, de oly módon, hogy közben nyilvánvaló legyen, hogy csak viccelek, meg mintha félreérteném a szavait, pl. ha azt mondaná: "fáradt vagyok, megyek az ágyamba" akkor azt mondjam: "még alig ismerjük egymást, de máris az ágyadba hívsz?"

Tehát, hogy ilyenekkel lehet csak szexuális vonzalmat kelteni egy nőben.

Ha én nem generálom, akkor nem kerül rá sor, akármilyen jó lennék egy párkapcsolathoz.

ez tényleg így van?


2012. okt. 9. 21:00
 1/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit eltúlzott.
2012. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legy onmagad, elobb-utobb jon valaki, aki beled szeret. En is mindig szerepet jatszottam, hogy legyen valakim, de belattam, hogy igy nem megy. Ha a dologbol kapcsolat lesz, akkor nem tudsz mindig szerepet jatszani...
2012. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok: Mondjuk, par humoros duma bejon a csajoknal, de nem mindnel:P
2012. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

heeöö,, aa a lényeg hogy add ön magad. Basszus ne legyél ilyen szerencsétlen... Valamit neked is érezned kell belül, neked is vannak ösztöneid. És nem egyáltalán nem biztos, hogy ha te megpróbálsz felvenni x viselkedés formát neked az bejön.


Szokták mondani ha már gondolkodsz az rég rossz, tehát ezt zsigerből kell, nem úgy hogy ahhaaa, na most ezt mondta gyorsan előveszem a kis noteszom és megnézem mit kell mondanom. Persze ez azzal is járhat, hogy beégsz, de hát ez normális. Csak a pozitív érzést kell magadban erősítened, hogy megjöjjön a bátorságod, stb.


De szóval valamit biztos gondolsz, vagy van valami ingered, hormonjaid neked is vannak elvileg. Csináld azt, bízzál jobban az ösztöneidben, szóval magadban.

2012. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy ahogy van, hülyeség. A nőknek csak a külső meg a pénz számít, semmi más.
2012. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi ez a baromság, amit olvastál? gondolod, ha lenne egy tuti recept csajozásra/pasizásra, akkor lennének egyedülálló emberek?

verd ki a fejedből ezt a sok ostobaságot amit olvastál és egyszerűen legyél önmagad! lesz akinek nem fogsz tetszeni és elutasít, lesz akinek bejössz, de neked nem fog kelleni és a TE párod is el fog jönni egyszer! ne aggódj, ne siettess semmit, hanem szerezd meg a SAJÁT TAPASZTALATAIDAT!

2012. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Asszem tudom, mire gondolsz:D Több embertől és helyről kértem tanácsot csajozást illetően, és végeredményben egyszerre kellene önmagamnak, cukinak, macsónak, lazának, flegmának, bunkónak, érzelmesnek, jófiúnak, rosszfiúnak lennem, és egyszerre kellene szerelmet vallanom levélben, lekezelni a csajt, tisztelni a csajt, lazázni vele, érzelmesnek lenni... szóval nem egyszerű. Én úgy gondolom, hogy végeredményben embere válogatja. A csúcsok csúcsa egyébként az, amikor a szexéhes fiatal srácnak, akinek 24 órában a csajok járnak a fejében, azt mondják, hogy "amúgy ne akarjál görcsösen barátnőt!". Ezt az egyet soha nem fogom megérteni. Hogy ne akarjak, ha természetes szükséglet? Ennyi erővel enni se akarjak görcsösen?
2012. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, ez engem inkább irritálna amit pl.-nak leírtál. jobban szeretem ha haverként közeledik és úgy alakul ki köztünk több hogy elmondjuk egymásnak a dolgainkat, meg a bizalmunkba avatjuk egymást.

jó a viccelődés, persze, de ha eltúlzott akkor komolytalan, megbízhatatlan ember benyomását kelti

amúgy szép vagyok de nagyon félénk, szóval egy ilyen éreztetés valakitől aki tetszik hogy "nem kaphatom meg" nálam összetör mindent. azt fogom hinni hogy már megint nem vagyok elég jó, csak arra kellenék max. vagy hasonló.

és akkor már le is sz.rnám az illetőt mert túlságosan fájna.

2012. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, kérdező most segítettél kicsit:D

de ez a "éreztessem vele, csak azért mert szép még nem kaphat meg"-dolog idegesítő. Ha valaki játsza az elérhetetlent egy idő után mehet a francba a másik nemnél. Inkább kicsit éreztesd te is, hogy neked az a lány kell, nem?

2012. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 menta34 ***** válasza:
A jobbfajta csajozási tanácsos könyvekben az is szerepel, hogy ne szó szerint bemagold a példákat, hanem megértsd és megtanuld azt a fajta laza de magabiztos stílust, ami elég sok nőnek bejön.
2012. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!