Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi ismerkedési fázisban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ismerkedési fázisban közli, hogy ő az elmúlt 10 évben dolgozott csak és most ki akarja élni magát. Ez butaság, ha tetszenék, akkor ugye ezt elfelejtené egyből? De akkor miért van az, hogyha én "eltűnök", keres üzenetben mégis?

Figyelt kérdés
Dolgoztam együtt egy projekten egy férfivel (33). Észrevettem rajta az érdeklődést, de mivel komoly munka volt, munkatársaim is ott voltak, nem volt adott a helyzet flörtölni, nem figyeltem rá, nem adtam jelet egyáltalán. Kollégája mondta, hogy eléggé félénk és gtalán nekem kellene kimutatni az érdeklődésem. Amikor vége lett a projektnek próbáltam közeledni mindenféle kreatív ötlettel. Volt, hogy ő hívott el bulizni, néha ír napközben is, de éjjel is, ha részeg és azért 2-4 nap eltelik az üzenetei között. Az első megbeszélt találkozásunk is egy buli volt, ahol volt csók. Meg a második is ugyanúgy.De SOHA nem akarta kihasználni a helyzetet, vagy alkalmat, hogy közelebb kerüljünk, tehát voltak határok. Tehát vacsorázni, klasszikus randira nem hív. Azt mondta legutóbb, hogy ő most élni akar, mert eddig nem élt semennyit, csak dolgozott 20 éves kora óta és nem akar senkit megcsalni. Ez ugye ez teljes butaság? Ilyen nincs, mert ha tetszenék, elfelejtené ezt az ötletét?! De akkor olyankor miért jelentkezik, amikor én teljesen elhallgatok és tudomásul veszem, hogy ez ennyi.

2012. okt. 21. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hogyne lenne, minden fiú ilyen hogy ki akarja élni magát csak ez ilyen 20-30 között van.

neki nem jött össze, most pótolja be.

2012. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem, de ha az ilyen férfi olyan nővel találkozik, aki igazán megfogja és úgy érzi, hogy nagyon passzolnának, akkor is hivatkozhat arra, hogy "inkább nem szeretnélek megcsalni", ezért most még kiélem magam. Tehát ha szimpátia/szerelem lenne, akkor elfelejtené, hogy ki akarja élni magát? Vagy ez nem így van?
2012. okt. 21. 17:58
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem felejti el sajnos :( Tudom, hogy sz*r érzése, de bele kell törődnöd. :/
2012. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

szerintem se..

találsz másikat

2012. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy kimaradsz ebből! Van ilyen tényleg! Pl. jelenleg az én férjemmel is:-( 10 éve vagyunk együtt, 3 éves lesz a gyerkőcünk, ő eddig mintaapa és mintaférj volt, és 2 hónapja eszébe jutott hogy ez nem élet így, ő élni akar, szórakozni, és elköltözött, minket talonba tett. És látod, a gyerek miatt sem felejti el, hogy nem kellene ezt tennie, de azóta a gyerekkel sem törődik, előtte meg ő volt neki az isten. Ha mégis beléd gabalyodik, csak egy állomás leszel neki, akin kiéli magát, így azt tanácsolom, tartsd tőle távol magad ha fontos az önérzeted!
2012. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ohh, értem. Családot otthagyni....jajjjj. Azt hiszem akkor nálam ez most még könnyebb. Kitartást kívánok Neked!!! Azért írtam be ide a kérdést, mert férfi ismerőseim azt mondják, csak kifogás. Meg hogy örüljek, mert azzal pont néz valamibe, hogy elmondta és azután, hgoy csók már kétszer volt, nem az a következő, hogy akkor gyorsan szex és már lép is...
2012. okt. 21. 19:08
 7/19 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM az eddigi válaszokat. Bárcsak egy (kis) idő múlva beírhatnám, hogy kiélte magát, jelentkezett és már a férjem :)) pff, talán túl optimista lennék? Vagy csak nagyon szeretném...
2012. okt. 21. 19:30
 8/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen:-) Korrekt veled, ez jó! Nyugodtan higgy benne, hogy lehet még köztetek bármi, miért is ne lehetne! De ebben az időszakban az ő életében nincs helye tartós kapcsolatnak. Ha lecsillapodik, akkor be fog engedni az életébe, hisz a vonzalom megvan:-) Sok sikert!
2012. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jaj a szokásos, majd mellettem megváltozik baromság. Normálisan elmondta, hogy be akarja pótolni az elmaradottakat. Törődj bele. Legalább őszinte volt. UGyan mit tudnál nyújtani, hogy veled maradjon?
2012. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jókedvet, humort, megbízhatóságot, őszinteséget, megértést, meleg vacsorát, szerelmet........
2012. okt. 27. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!