Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi ismerkedési fázisban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ismerkedési fázisban közli, hogy ő az elmúlt 10 évben dolgozott csak és most ki akarja élni magát. Ez butaság, ha tetszenék, akkor ugye ezt elfelejtené egyből? De akkor miért van az, hogyha én "eltűnök", keres üzenetben mégis?

Figyelt kérdés
Dolgoztam együtt egy projekten egy férfivel (33). Észrevettem rajta az érdeklődést, de mivel komoly munka volt, munkatársaim is ott voltak, nem volt adott a helyzet flörtölni, nem figyeltem rá, nem adtam jelet egyáltalán. Kollégája mondta, hogy eléggé félénk és gtalán nekem kellene kimutatni az érdeklődésem. Amikor vége lett a projektnek próbáltam közeledni mindenféle kreatív ötlettel. Volt, hogy ő hívott el bulizni, néha ír napközben is, de éjjel is, ha részeg és azért 2-4 nap eltelik az üzenetei között. Az első megbeszélt találkozásunk is egy buli volt, ahol volt csók. Meg a második is ugyanúgy.De SOHA nem akarta kihasználni a helyzetet, vagy alkalmat, hogy közelebb kerüljünk, tehát voltak határok. Tehát vacsorázni, klasszikus randira nem hív. Azt mondta legutóbb, hogy ő most élni akar, mert eddig nem élt semennyit, csak dolgozott 20 éves kora óta és nem akar senkit megcsalni. Ez ugye ez teljes butaság? Ilyen nincs, mert ha tetszenék, elfelejtené ezt az ötletét?! De akkor olyankor miért jelentkezik, amikor én teljesen elhallgatok és tudomásul veszem, hogy ez ennyi.

2012. okt. 21. 17:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de hidd el a hormonjai ellen ez semmit sem ér. Elhiszem, hogy rossz érzés, de ha nem teszed túl magad rajta és belemész akkor csak még sz*rabb lesz :(
2012. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak, aztán ne gyere ide sírni..
2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Jókedvet, humort, megbízhatóságot, őszinteséget, megértést, meleg vacsorát, szerelmet......"


És ha nincs szüksége ezekre? Mellesleg ezt az alkalmi nőitől is megkaphatja.

Mindegy mit írunk, mert te már eldöntötted, hogy melletted majd megváltozik. Aztán ha megcsal és kihasznál, akkor jön a minden férfi egy szemét állat című lemez. Vannak nők, akik imádnak szenvedni.

2012. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én is erre jöttem rá, mind1 mit írunk neki, pont lesz*rja, Ő már eldöntötte, hogy belemegy a dologba. Hagyjuk hagy csessze el az életét...
2012. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek bele. Nincs is mibe. Hiszen nem akar kapcsolatot. Már letettem róla. De elfelejteni meg úgy elég nehéz, ha 3 naponta ír, hogy hogy vagoyk, nem fáztam-e meg... szóval valami lényegtelen semmit. Utána 6-7 vicces SMS váltás, majd 3 napig semmi. Szerintem én már tudom, hogy nem kérek ebből így, de ő még nem.
2012. okt. 28. 20:26
 16/19 A kérdező kommentje:
És most nem azért írtam ide, mert még mindig őt képzelem el páromnak, hanem úgy általában, hátha meg tudjátok mondani, ez milyen viselkedés? Nem akar semmit, ezt meg is mondta, de 3 napnál tovább nem bírja, hogy ne halljon rólam.... talonban inkább szexpartnereket tartanak nem? Nem sms partnereket....
2012. okt. 28. 20:27
 17/19 anonim ***** válasza:
csábítgat hátha belemész..
2012. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Fel akarja tartani az érdeklődésedet, mert tudja, hogy a titokzatosságra gerjedsz. Persze csak szépen lassan. Meg akar dugni, de kapcsolatot nem akar.
2012. okt. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet azóta tart, pedig már nem dolgozunk együtt semmin régóta. Már volt szex, tökéletes volt, de fél belemenni kapcsolatba még midnig azt mondja, hogy mi lesz, ha elromlik. Akkor most már fel kellene fognom, hogy ez egy nagyon kényelmes helyzet neki, de nem engem akar "végleg"?
2013. máj. 20. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!