Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, és úgy érzem én se vagyok közömbös neki. (Folytatás)?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy 'úgy néz' rám, de nem akarom beleélni magam túlságosan, nem akarnék pofára esni. Aranyos egyébként, mikor beszélünk ő is hoz fel témákat, nem laposodik el a csevej. Jókat nevetünk együtt, megtaláljuk a közös hangot. A kérdésem az lenne, hogy hogy tudnék felé közeledni, hogy tudassam vele, hogy bejön nekem? (És itt nem olyan válaszokra gondolok, hogy menj oda és mondd el neki..) Komolyan gondolnám a dolgot, nem akarom elszúrni, ezért is érdeklődöm.

Normális válaszokat kérek!

18L



2012. okt. 31. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Add neki a szenvicsed. Egy életre megfogod, csak meg ne bánd.
2012. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor most még csak ismerkedtek- barátkoztok de te lépni szeretnél?

Hát azt én sem ajánlom hogy menny oda hozzá és kérdezd meg. de ilyen finom megjegyzéseket , utalásokat mondhatsz neki :) Pl

Akar e mostanában barátnőt ?

Milyen típusú lányok jönnek be neki.

Egy tipp : Beszélgessetek sokat :) akkor sok mindenre fény derülhet :) Hozzatok fel ilyen hülye témákat amin tudtok nevetni meg stb :)

2012. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy ugy néz rád ? és te nem vetted észre ?

mégis hogy kell ugy nézni ? é nnem tudok.

2012. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!