Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma már minden srác érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már minden srác érzelmek nélkül is csókolózik folytatás nélkül. Ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát szeretjük a folytatást.
2009. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Még soha nem fordult velem elő ilyen. 18/f
2009. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Abszolút igazad van. Az exem is ugyanezt művelte előttem a nőkkel,bevallotta.Nyáron a balcsin egy diszkóba egy este 5-6 nővel smárolt,és mindegyiket letapizta :S
2009. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem csak fiúkra vonatkozik. persze ettől még elítélendő egy ilyen viselkedés. Illetve másik oldalról ha ezeknek az embereknek a partnerüknek is így a jó, akkor az ő dolguk.
2009. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Hogy hogy látom ezt?

Ne általánosíts! Én pl. nemtudnék érzelmek nélkül csókolózni.

2009. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
öö szerintem azért szeretnénk mi többet is csak hát...:D
2009. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma már minden lány érzelmek nélkül is csókolózik folytatás nélkül. Ti hogy látjátok ezt?

(nem volt pofám ilyen kérdést kiírni...)

2009. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is srác vagyok, és én nem így csinálom. Tehát nem így látom. A barátaim sem ilyenek.

Az osztályban két-három emberről tudom csak elképzelni, hogy ilyen. Lányból még talán több ilyen is van, mint fiúból.


Nyilván az az 5-6 lány, amit az egyik előző válaszoló írt, sem csak úgy magától termett ott a srác mellett.


F/16

2009. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem csak a fiúk, a lányok is szoktak érzelmek nélkül csókolózni. Van, akinek megy ez szerelem v vonzalom nélkül is, van aki csak úgy tud megcsókolni vkit, ha szerelmes belé... Nem vagyunk egyformák. Én is csókolóztam már érzelmek nélkül, de közel nem volt olyan jó, mint amikor olyannal smacizok, aki iránt érzek vmit. A kettőt össze sem lehet hasonlítani... Most már teljesen megszokott, h ha elmész buliba, akk ott smárolsz ismeretlenekkel folytatás nélkül... Sőt, lassan ciki lesz, ha az ember nem csinálja... Ez elég szomorú, mert elveszti a csók az igazi jelentését :S
2009. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azzal jó akit szeretsz
2009. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!