Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ehhez a randiötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a randiötlethez?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon fontos lány akit mindenképp meg akarok viccelni mert olyan akinek nagyon tetszenek az izgi dolgok, mindig azzal henceg h őt már milyen pasik próbálták elcsábítani és milyen extra módokon, nagyon nagy szájú a csaj. Erre kitaláltam a következőt:


Az lenne a cél h iszonyatosan ráijeszteni persze csak viccből h végén lelepleződne az egész.

Kibérelnék 1 olyan kocsit amit már kártyás indítással szereltek fel meg 2 másikat, így összesen 3 5-ös bmw-t meg 4 kigyúrt fickót. Majd megbeszélném vele h találkozzunk 1ik plázában, majd ott mondanám h menjünk el vhova. Ezután a parkolóban lenne a kocsi és én úgy tennék mintha vmi autólopó cuccal nyitnám ki meg indítanám el, de közbe ott lenne a kulcsa a zsebemben, de ezt ő nem tudná. Persze mikor elindulunk pont odaérne a kocsi tulajdonosa aki 1 nagy darab csávó lenne és üvöltözne h elkaplak, végetek van, stb.. de mi elhajtanánk.. nemsokkal később viszont egy kis utcában megállítanának a másik 2 kocsival és kiszednének, majd beültetnének az 1-ik kocsijukba közbe persze üvöltenének folyamatosan.

Ezután mondanák h most kinyírnak minket, kivisznek a határba és nekünk annyi meg folyamatosan menne a szöveg.. aztán az utolsó pillanatban a mezőn elengednének :D


Vagy van még 1 verzió:

A végén vhogy én menteném meg a csajt h találnék a kocsiba egy fegyvert, vagy gyengébb emberek vinnének ki minket és kiütném a kezükből a fegyvert ami persze nem lenne igazi, de oda is lehetne vmi filmes trükk h aztán lelövöm őket :D


2012. nov. 3. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó a fantáziád. Ezt ne hagyd elveszni. én is sokat fantáziálok, és jól is esik, de ezt ne próbáld eljátszani, mert bajod lehet belőle.
2012. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én jót röhögtem az ötleteden... :D


De ha ennyi pénzed van, hajrá! Csak nehogy közben valaki az akció láttán tényleg rendőrt hívjon, mert akkor aztán magyarázkodhatsz!

2012. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ most csak viccelsz, ugye?xD
2012. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
énse gondoltam teljesen komolyan a következmények miatt, de vicces lenne :D
2012. nov. 3. 22:27
 6/10 A kérdező kommentje:
21
2012. nov. 3. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy párszázas ajánlat...
2012. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ez komoly?? :DDD de am ha jól ismered a csajt, és tudnád hogy nem sérül be ha kiderül, hogy az egész hecc volt, akk sztem csináld meg.. de írd meg hogy mivolt.. :DD
2013. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénzed van sok, ergo nem kell bohóckodni instant tied a csaj.
2013. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen csicska vagy.
2013. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!