Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen számotokra az álompasi?

Figyelt kérdés
Avagy mi az ideálotok? :)
2012. nov. 4. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét ideál.

Vékonyabb, helyes arc, legyen értelmes, ne legyen problémás. :)

2012. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gazdag
2012. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küzdősportot űz, intelligens, ambiciózus, kinéz valahogy, végtelenül szerelmes belém és hű hozzám, közösek a céljaink, hasonlóan látjuk a világot, jó az ágyban... stb. Semmi extra.
2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányokhoz szólt a kérdés. :)
2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
az én pasimnak van két nyaralója, egy budapesti lakása, kaptam tőle karácsonyra egy bmw-t, minden nap vesz nekem virágot.. mert bkv ellenőr. szóval nekem az álompasim egy bkv ellenőr:)
2012. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra fontos a megbízhatóság, becsületesség, humorérzék, legyen azonos a világnézetünk. Lehessen jókat beszélgetni vele, és ha a közelemben van, akkor biztonságban érzzem magam. A külső annyira nem fontos, de a minimum az, hogy ápolt legyen.
2012. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát külsőre nekem általában a barna szemű, hajú fiúk jönnek be, de volt már ,hogy szőke kék szemű tetszett. Legyen komoly, de tudjon nevetni. Értelmes, okos, akivel sok mindenről lehet beszélgetni. Kedves, segítőkész, felelősség teljes, bátor. A legfontosabb viszont,hogy szeressen és mindent megtegyen értem.
2012. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!