Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről mint kívülálló? Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Üdv!


16/f vagyok. Tudni kell rólam hogy a sulimban iskolaszinten nem vagyok egy kedvelt személyiség, de persze semmi komoly. Pár éve az előző osztályomban viszont elég szemét emberek vettek körül, akkoriban sokat piszkáltak. Ugy 4 évvel ezelőtt az akkori lány osztálytársaimnak (nem mind, az osztály "tiniribi" részhalmaza) volt az a piszkálódós tevékenysége hogy azzal fárasztottak h "járunk-e" vagy h "xy jó nő-e", holott egy légtérben nem tudtunk meglenni nemmég..


Namind1 ez pár éve volt, azóta másik osztályban vagyok ott minden oké (nem velük járok osztályba). Én nem vagyok az a izmos szépfiú aki után csak úgy olvadoznak a lányok, ez a bizonyos "páva", nem járok full márkás ruhákban stb, de a másik véglet sem igaz, nem járok szakadt, koszos ruhákban stb, tehát magamat úgy egy "átlagos" srácnak állítanám be.


Észrevettem h a mellettünk lévő osztály (1 évvel fiatalabbak) az egyik lány mintha bámulna engem szünetekben. Ha ilyenkor pont ránézek akkor elnéz másfele, de pár hete tisztára mintha figyelne. Viszont mi van ha belemagyarázom a dolgot, ott vounk kizárva a teremből a folyosón, nem nagy kunszt h többször arra néz amerre énvagyok. Rajz órán (tudni kell h ugye van mappánk, egy A5-ös lap, azis rajzolva, összehajtva amiben tároljuk a rajzokat és az ott van tárolva a teremben egy nyitott szekrényben a legtöbb osztályé) észrevettem h a rajzmappámra vki rajzolt egy kis szívecskét. A rajzterem mint állandó osztály (amelyik osztályé a terem) azé az osztályé amelyikbe a lány jár. Jó persze ez csak találgatás, egyáltalán biztos h ő volt. Odamenni hozzá megkérdezni h most miért néz vagy kezdeni vmit meg nem akarom.. állandóan a barátjaival van, a teljes osztálya környezetében.


Mi a véleményetek?


2012. nov. 9. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ne haragudj de nem olvastalak végig, nekem ez sok szöveg! :)

Szóval nem a ruha teszi az embert, hogy milyen márkás göncökben szaladgál.... A lányok szeretnének a TV-ben szereplő modellekre hasonlítani és példaképét követni, ezért öltöznek ribancnak a 13-15 éves lányok...

2012. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mejd oda hozzá. Max kikosaraz, de megpróbáltad..
2012. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj oda hozzájuk és mondd meg, hogy szeretnél beszélgetni csak vele egy kicsit.
2012. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem pontnem a 'pávák' jönnek be..szerintem simán van esélyed.kérdezz rá.mit veszíthetél? :D
2012. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Üdv
2012. nov. 10. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a barátaival van,menj oda te is a haverjaiddal....:) de mindenképp lépned kell! :)
2012. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!