Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor mondjátok egy fiúnak h "okos"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a stréber típus, sőt épp ellenkezőleg, egy link alak vagyok. De van egy lány aki őszintén okosnak tart. Onnan tudom, mert mindig olyan reálisan fogalmaz.


Amúgy ez jó, érdekelnek titeket az okos fiúk, vagy inkább az agyatlan 'mA'csokra' buktok?


2012. nov. 23. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább az okos tetszik.
2012. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, mert hazudott. Nem vagy okos, azok nem a Gyakorin kérdezősködnek.
2012. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az hogy reálisan fogalmaz max azt jelenti, hogy ő okos, nem azt, hogy te vagy.. Nyilván senki nem fogja azt írni erre a kérdésre, hogy az agyatlan emberekre bukik..
2012. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de azért írok.


Szerintem az okos dolog relatív. Egyáltalán mi az hogy okos? Attól, hogy valaki bemagol töménytelen mennyiségű adatot, szerintem nem lesz okos. Oké, kvízműsorban megálja a helyét, de...

Azt tartom okosnak, aki egy adott problémát meg tud oldani a saját eszével, logikájával, legjobb tudása szerint. Persze nem azt mondom, hogy a lexikális tudás semmi, de tudni kell alkalmazni azt.


Papíron én sem vagyok okos (bizonyítványaim szerint), mégis építettem jópár érdekes dolgot. Például 500W-os erősítő (paneltervet is én készítettem), csökkentett nyomású nitrogénlézer, szilárd és hibrid hajtású rakétamodellek stb... Mégsem tartanak okosnak, illetve 1-2 ember, aki ismer. Na és hány diplomás hülyét ismerek, te jó ég...


Adnék egy könyvet, ami megpróbálja elmagyarázni az embereknek a másik nem működését, de úgysem olvasnád el valószínűleg. Viszont a könyv után nem lenne ilyen kérdésed.


Egy nőt elsősorban a külső érdekel, mert ugye ismeretlenül odamegy hozzá egy srác, külső alapján ad esélyt (könyvet borítójáról...). Ezzel ugye megfogtad. Később a belső tulajdonságaid kerülnek előtérbe. Ennek is több fázisa lehet (embere válogatja). Kezdetben tetszhet, hogy okos vagy, de később ez zavaró tényező lehet a hölgynek. Például egy problémával fordul hozzád. Illetve te azt hiszed, pedig csak azt akarja, hogy végighallgasd. De a te agyad máshogy működik, megoldásokat kínálsz neki. Ezzel úgy érzi, akaratlanul is érezteted vele, hogy "buta" más mondja meg neki, hogy mit csináljon, már megint okoskodsz.


Szóval jó dolog okosnak lenni, de egy párkapcsolatban tudni kell, mikor célszerű alkalmazni és mikor kell a bólogatós kutyát utánozni :)

2012. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha műveltebb egy hintalónál, és inkább az okosakra számomra egyértlemű
2012. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát kedves kérdező, én eddig egész életemben azt tapasztaltam, hogy a magas intelligencia és a magas műveltség a párválasztásban hatalmas hátrány. Egyrészt, mert egy művelt ember hozzá hasonlóan művelt társat keres, ami a mai világban ritka, mint a fehér holló, továbbá az intelligencia és a műveltség némileg korlátozza az egyént az állat módjára történő viselkedésben, a hölgyek többsége pedig meglátásom szerint a primitív majmokat részesíti előnyben.
2012. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"a hölgyek többsége pedig meglátásom szerint a primitív majmokat részesíti előnyben."


Ez nem igaz, mert azok nem hölgyek. :)

2012. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg okos, akkor abban az esetben mondják, ha csúnya az illető. Ha nem az, akkor viszont olyankor mondják, ha jól néz ki.
2012. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 te pl. olyan buta vagy mint a föld... Ilyen hozzáállással nem is lesz párod. De hajrá, nézz csak le minden nőt, igeeeen, mi mind hülyék és bunkók vagyunk :))


Amúgy akkor mondom a barátomra, hogy okos, amikor kitűnő a bizonyítványa, vagy jó eredménye van az érettségin, vagy meg tud csinálni valamit amit én nem :D


Ja, és nem, egyáltalán nem érdekelnek az olyan szépfiúk, akik addig tűnnek jónak, amíg meg nem szólalnak, aztán kiderül, hogy olyan sötétek, mint az éjszaka :D Miről beszélgetnék egy olyannal? Szégyellném, ha nincs egy normális megnyilvánulása... A barátomra meg mindig büszke lehetek, mert nagyon intelligens embernek tartom :) És nem, nem néz ki rosszul se :DD


19/L

2012. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!