Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, tippek tanácsok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, tippek tanácsok, melyik helyszín legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel a hét folyamán elmennénk korizni vagy bowlingozni , egyenlőre ez a kettő ötlet jött fel . Szerintetek melyik legyen és tudnátok pár tanácsot adni hogy mennyire legyek nyomulós az első randin . Szóval arra gondolok például milyen bók fér még bele és mi nem ...?

2012. dec. 2. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom én, nem nagyon, de valahogy le kellene nyűgözni vagy legalábbis kikényszerítened, hogy beléd szeressen.


Hova menjetek? Ahol be lehet lógni, ahol nem kell fizetni. Kivéve ha neki van lóvéja, mert akkor talán belefér 1 jegy - nem olcsó se a bóling se a "kori".


Ilyen bókokat ne:

"Jó a segged bébi" - mert közönséges

"Érted megtennék mindent" - met hazugság és hamar rájön Te meg repülsz.


Bármit ami a pénzzel kapcolatos. Arról halgass mélyen, különben baj lesz.

2012. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze , ilyeneket nem mondok hogy " jó a segged bébi" . szóval akkor ne nagyon menyjünk olyan helyre ahol bármit is fizetnem kéne ?
2012. dec. 2. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első egy sérült srác, ne hallgass rá.


A bowling jó ötlet, meg a kori is, de szerintem egyik sem első randira való. Inkább egy beülős helyre menjetek, ahol lehet beszélgetni, mert rá vagy kíváncsi. Ezt meg is mondhatod neki. Teázó például ideális választás.

Bókok tekintetében: csinos vagy, fogalmam sincs, hogyan lehetsz még egyedül, hiszen nem találok benned hibát és hasonlók beleférnek, mindent ízléssel.


24/N

2012. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: te is ismersz régebbről? :D


Mondjuk ahány helyről titltottak már a magyar oldalak felére be se léphetek :D

2012. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
23:33 nagyon köszönöm nagyjából ilyen mértékü bókokat gondoltam én is és lehet tényleg jobb lenne egy kávézó , habár szerintem kori pályán is lehet beszélgetni közbe :)
2012. dec. 2. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kori jó ötlet! Pénteken én is oda megyek egy sráccal első randira, és különösen örülök a helyszínnek mivel tudunk dumálni is, ha véletlen nincs téma az sem olyan gáz, és tudjuk fogni egymás kezét miközben megyünk!.:)
2012. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abból van csak az igazán nagy esés, ha fogjátok egymás kezét korizás közben :D
2012. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Még jó hogy van gyakori, te életképtelen!
2012. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!