Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől hat egy nő kívánatosnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hat egy nő kívánatosnak, de mégse hivalkodónak, és mitől tűnhetnék elérhetetlennek, de nem beképzeltnek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kérdést Isten sem tudná megválaszolni :)
2012. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a célod ezzel?
2012. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó kiindulópont, ha Mila Kunis a neve :)
2012. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb, sőt mi több, célravezetőbb ha csak simán önmagadat adnád ?
2012. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

ez csajfüggő.

láttam már csajt teknős nyakú pulóverben aki így ebben a szettben beleférne a rib*nc szó mellé képi illusztrációnak az értelmező kéziszótárba :D és persze ellenkező esetet is.

ami az elérhetetlenséget illeti: abból adódik sztem h a csávó milyen szintre lövi be a lánykát magához képest és ez sztem nem csak külső kérdése hanem "lélek"-é is.

ezt ne úgy vedd h álszenteskedek itt h a külső nem számít dehogyis nem! csak annyi h van az az értelmi szint amikor már nem elég 1 xy ruha darab ahhoz h elhitesd velem h elérhetetlen vagy :D

2012. dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak pont attól amitől egy férfi határozottnak és nem bunkónak, jóhangulatúnak és nem vigyorgó majomnak, igényesnek és nem sznob divatmajomnak, ápoltnak és nem metroszexuálisnak satöbbi.... Lehetne ezt boncolgatni. Igazából nem lehet rá jó választ adni, mert igény és elvárás kérdése, hogy kinek mibe mi fér bele. Van akinek egy full kur vás nő sem hivalkodó,hanem az a természetes, van akinek már egy rövidebb szoknya is hivalkodónak számít. Az elérhetetlen nők akik legaábbis ezt a látszatot akarják kelteni, mind beképzeltek. Ők akkora nagy valakinek akarják magukat, hogy senki nem szerezheti meg őket, vagy csak speciális tulajdonságokkal rengelkezők kezébe adatik a kulcs. Tiszta nyomorék hozzáállás, kerülendő kategoriás nő az ilyen.
2012. dec. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát az olyan kérdés amit jól feltettél.
2012. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs a kérdésemmel célom, csak kiváncsi vagyok mitől nő egy nő. És igen, ez egy elég tág fogalom, lehet nem a legjobb kérdés, de érdekel milyen az, amikor a férfiak többsége rá néz a lányra és azt mondja: Hűűha ez igen apám, kell nekem ...
2012. dec. 13. 15:51
 9/9 anonim válasza:
Figyu nemvagyok felnott sot igen fiatal... De ez aztan buta kerdes.... Istenem ez annyira fiutol fugg, hogy nehezemre esik ecsetelni... Felhozom az en peldamat ... Az egyik fiunal csak sexre kellenek... A masik hosszukapcsolatot szeretne... A harmadik meg leszar... Hat most mond meg en meg az elso kettot osszevetve akarom hosszutavon... De belenyugszom mert lesz negyedik is... Nemkell 100 fiu hogy szeressen engem 1 legyen de az nagyon szeressen... Szerintem ezt jegyezdmeg es nem merul fel benned ez a kerdes amit feltettel... De szerintem irj egy uzit es segithetek beszelhetunk errol pszihologusnak is egeszjo vagyok beszelhetunk... De akk is nyugodj meg es vard azt az 1- et nyugi neki vonzo no leszel... :)
2013. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!