Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tudom hogy unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudom hogy unalmas kérdés, de hol és hogyan ismerkedtek meg új lányokkal?

Figyelt kérdés
Legyen szó alkalmi vagy komoly kapcsolatról. Tudom hogy a legjobb az lenne hogy baráti kör, suli, ismerősök ismerősei... Sajnos a helyzetemben egyik se megfelelő. Honnan találtok lányokat, akiket találkozni hívtok, függetlenül attól, milyen szándékaitok vannak velük. Kíváncsi lennék a módszereitekre is, hogyan nyittok feléjük, hogy cserkészitek be őket... 21/F
2012. dec. 14. 23:08
 1/1 anonim válasza:
Bárokban ahol már ittas állapotban vannak, de szerintem ez is a legegyszerűbb ha komoly kapcsolatot nem akarsz... A beszélgetés nyitása meg valahogy így kezdődik: Szia!
2012. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!