Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek egy nőt (30+)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek egy nőt (30+) Budapesten randizni?

Figyelt kérdés
Valami relatíve olcsó hely kellene, jó megközelíthetőséggel, jó parkolási lehetőséggel.

2012. dec. 21. 04:04
 1/9 anonim válasza:
Szatyor...
2012. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én 30 feletti nő vagyokkkkkk. Szerintemmmmm...

Vidd pizzázni. Az általában bejön mindenkinél. Vagy ami mondjuk tetszene még a Noir Chocobar (bár ide pasik nem igazán szeretnek járni). No itt olyan ~1000 ft egy forróital - bár elég romantikus hely (félhomály). Talán a pizza mégis jobb.


Tudod még hol van jó hely? Gondolom van kocsid, azért írtad a parkolást. Ez a Tanne [link] nem olyan drága (svédasztalhoz képest) és ha válogatós esetleg a csaj, akkor tud itt mit enni. De helyet kell foglalni - azt hiszem. Ez tényleg jó hely. Én már jártam itt. Bár ha pasival kéne mennem első randira, lehet elejteném tálcán a kaját úgy izgulnék. :)


Amúgy esetleg még egy cukrászdában gondolkodhatsz.

2012. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom, hányadik randi lenne, de ne vidd túl elegánsba - vagyis nem tudom -, mert túl feszült lenne a légkör. Én legalább is nem vágynék elegáns helyre... nem az a lényeg.

Ez mondjuk már egy drágább hely: [link]

Itt szokott műsor is lenni (ami mondjuk arra jó, hogy oldja a feszültséget, ha esetleg kicsit kínos a helyzet). De ez egyáltalán nem az olcsó éttermek egyike. 2500 - 6-7ezering vannak az árak. Van árlista is.


Ez talán majd inkább ha ünneplitek magatokat :) Sose voltam itt, csak hallottam róla.


Maradjon a pizza, vagy a Tanne.

2012. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el kirándulni.Jól lehet parkolni.A kirándulás alatt jókat lehet beszélgetni,jót tesz az alakjának,jót tesz a pénztárcádnak. Látod,hogy az éttermeket mind tudják kritizálni. 30/n
2012. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a "parkolás" nem olyan jó, mert akkor olyan mintha kapásból "csak arra hajtana, hogy lekapja a csajt".

Mondjuk ez csak az én véleményem.

Habár kocsikázni Esztergom felé én is elmennék akár első randira is.

2012. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Konkrétan: Leparkol a kocsival,kiszállnak belőle azonnal,elkezdenek a saját lábukon menni a hegyre felfele.Ez a kirándulás.
2012. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor értem. Nem rossz. De én spec. szétfagynék. :) Habár jó alkalom megölelni egymást, vagy megfogni egymás kezét. :)
2012. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár egy kis forralt bor... akarom mondani tea (mert ugye vezet a sofőr :)) ) egész jó.


Megtervezzük a kérdezőnek itt ketten. De hol a kérdező??? Hogy tetszenek az ötletek?

2012. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ő jár kocsival, de valószínűleg Mcdonalds lesz a dolog, relatíve olcsó, és lehet beszélgetni is.
2012. dec. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!