Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok az álompasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok az álompasi (kigyúrt, tetovált, alvilági figura)? Ha nem ilyen, akkor milyen?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom csak!
2012. dec. 26. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Fiú vagyok, de gondoltam, írok valamit, hogy bosszantsalak. Nem tetszik az ilyen szintű kirekesztés, hogy "Lányok válaszát várom csak!". Igenis ez egy olyan fórum, ahol bárki hozzászólhat, és Te nem korlátozhatod az én hozzászólási szabadságom:D
2012. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, nálam inkább öltönyös-nyakkendős vezérigazgató az álompasi. Ismerek is egyet. :)
2012. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!!!!!!! Legalábbis nálam nem.

Sőt,ezektől undorodok!!! (már bocsánat ha valakit megbántottam)

2012. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem fölös ideákkal hitegetnie magát a nőnek. Vannak akik túlságosan is ragaszkodnak az "álompasi" képzethez. A szerelem nem külsőségeken alapul.

Nem azért szeretsz valakit ahogy kinéz hanem azért tetszik ahogy kinéz mert szereted. Erre mondják hogy a szerelem néha vak.

Nekem a párom a tökéletes pasi. Tetszett az előtt is mielőtt beleszerettem, de mióta szerelmes vagyok belé nekem ő a tökéletes. :)

2012. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És milyen típushoz vonzódsz?
2012. dec. 26. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Amelyik nő azt akarja, hogy a gyereke apa nélkül nöjjön fel az válasszon olyan férfit.
2012. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jönnek be az ilyenek, ez van.

Ne legyen túl magas, legyen izmos, de nem szálkás, hanem olyan gömbölyű, formás izmok. Ne legyen kocka hasa, hanem egy kicsit puha, hogyha ráfekszek, kényelmes legyen! Inkább legyen rendes és aranyos, olyan kis husi :) (nem csak zsír, husi :) )

2012. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
21%
Nekem bejön ez egy kigyúrt,tetkós fajta,csak ne legyen alvilági.
2012. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
[link] a kigyúrt alatt ilyesmit értek... szóval legyen kigyúrt... :D magasabb mint 180 cm... tetkója lehet... persze ne az egész testét borítsa... :D és még az apróságok, amik jó ha vannak... legyen: intelligens, okos, kedves, aranyos, az ágyban egy vadállat, szeresen utazgatni, legyen jó szerető, barát is legyen egyben, megbízható, őszinte, szeressen és a családját is... legyen ízlése... és persze egy jó állás se lenne rossz :P :) ez az álompasim... de ha nem ilyen akkor se gond csak legyen JÓ ember és szeressen :)
2012. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet kicsit álomvilágban élsz. :)
2012. dec. 26. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!