Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok az álompasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok az álompasi (kigyúrt, tetovált, alvilági figura)? Ha nem ilyen, akkor milyen?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom csak!
2012. dec. 26. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Belsőre rendes, értelmes, vicces, kedves,határozott és szeresse a szexet. Külsőre széles váll, ne legyen (sokkal) alacsonyabb nálam (168) és vagy sötét haj világos szem vagy világos haj sötét szem. Tetovált,kigyúrt nem zavar de alvilági azért inkább ne legyen:D
2012. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én undorodok a tetoválástól.

Egyszer megismertem egy álompasit. Eszméletlen volt, olyan, ami a nagykönyvben meg van írva, 2 méter magas, mélybarna szemek, borosta, sötét haj, gyönyörű V alakú test. Imádtam, de megláttam a karján a tetoválást. Kb. eddig a pontig volt gyönyörű, utána mehetett a levesbe, engem már nem vonzott, nem tehetek róla.

2012. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem teljes mértékben (külső-belső) Antai-Kelemen Ádám Cortez. :)
2012. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!