Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 177 cm-es magassághoz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 177 cm-es magassághoz egy nőnél, mit szóltok pasik?

Figyelt kérdés
Az jó, vagy egy nőnek már túl magas.. Ti az alacsonyabbakat szeretitek akiket úgy fel lehet kapni? mit gondoltok a magasabb lányok a szexibbek, vagy az alacsonyabbak? legfőképpen a 16-22-évig terjedőket kérdezem, de válaszolhat idősebb és fiatalabb is.. csak írjátok oda a kort és a nemet...köszi :))

2013. jan. 13. 18:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
többen írtátok, hogy a magas lányok csinosabbak, de alacsony pártik vagytok.. akkor ez most azért van, mert ti is alacsonyak vagytok? igazából ennek a kérdésnek az volt a forrássa, hogy sokszor látok, kb 190 centis pasikat, a hasukig érő lányokkal.. engem ez annyira idegesít, mikor én meg magas vagyok, és szenvedek, hogy találjak végre egy magas jóképű pasit, erre az meg egy 160 centis csajjal jár. most félre ne értsétek, nincs semmi bajom az alacsony lányokkal, aranyosak, de ne máár..:D
2013. jan. 13. 18:41
 12/21 Bratilla ***** válasza:
Az alacsony lányok inkább ájulnak el egy magas pasitól, ezt meg a pasi is látja, hogy náluk lehet próbálkozni. Viszont szerintem is idétlenül mutatnak, meg engem nagyon zavarna, hogy nem tudnám csak úgy, akármikor, meglepiként megcsókolni a páromat. :)
2013. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Dogmatix91 ***** válasza:

#12-es! Meg tudod, csak előtte le kell guggolnod :D

Most az alacsony lányok élik fénykorukat. A fiúk 14évesen 190 centisek, a lányok maximum 160ra nőnek és 12évesen már akkora mellük van, mint egy 20 éves lánynak. "Korcsosul" az emberiség, ez ellen nem lehet mit tenni. Az alacsony lányok szerintem elérhetőbbek egy átlagos fiúnak. Ahogy előttem is írta a 12-es válaszoló, az alacsony lányoknak is bejönnek a magas pasik és ők általában jobban kimutatják ezt. A magas, szép lányokról (főleg ha ad magára és normálisan fel is öltözik), sajnos az jön le a mai fiataloknak hogy nagyképű ri.banc. Holott lehet, hogy pont nem az, mert nem adja könnyen magát. Kicsit elkanyarodtam a témától. A 177cm teljesen korrekt magasság! Te szenvedsz, hogy találj egy magas, jóképű pasit. A férfiak többsége (köztük én is sajnos) meg azért szenved, hogy találjon egy normális, értelmes, nem nyávogós lányt aki nem foglalt :D

2013. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.. tök jók voltak.. :D érdekes őket végig olvasni.. :) de még nyugodtan jöhetnek többek is.. :D
2013. jan. 13. 19:06
 15/21 anonim válasza:

én pl.:185cm vagyok de volt már alacsony és magas barátnőm is de nekem sose a magasság számított hanem hogy megfogjon benne valami

20/F

2013. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a magasabb csajok is :) én 194 cm magas 21 F vagyok :)
2013. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Te adnál esélyt egy 172 cm-es "férfi"nek? gondolom nem. A helyzeted hasonló az alacsony férfiakéhoz, bár Neked sokkal több esélyed van, még így is..
2013. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 MurdR válasza:
Még ígyis pont 20 centivel alacsonyabb vagy nálam, törpike :-D. :-* 23F 197
2013. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
:DDD
2013. febr. 5. 19:47
 20/21 anonim ***** válasza:

Ideális. Röviden és tömören megfogalmazva. Ha a testsúlya sincs több, mint 70 kg és beszélgetni is lehet vele, nos nekem ilyen az ideálom a 190 cm-hez.


30/F

2013. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!