Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lány írna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány írna az egyik képetekhez, videótokhoz stb akkor gondolnátok hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Vagy mindegy? Ez semmit sem jelent? Nem érdekelne titeket?
2013. jan. 24. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az még nem jelent semmit.
2013. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jeletni, ő egy boszorkány a 9. dimenzióból, aki fel akarja áldozni a vesédet Mannonnak, a sötétség fejedelmének.
2013. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennél azért komplexebb a téma.Most kifejthetném hosszabban csak lusta vagyok már ilyen későn.Meg az sem mindegy hogy mit ír.
2013. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát pl azt hogy "Tetszik ez a kép" vagy "De jó ez a szám, feldobtad a napomat" ilyesmi.
2013. jan. 24. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Mint lány mondom, hogy ezt ne vedd semmilyen jelnek!
2013. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem jelent.Nem hiszem,hogy mindenben hátsó szándékot kellene keresni.
2013. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja, én a lány vagyok. Én írtam neki egy ilyet mert oda vagyok érte....

Csak nem akartam egy nyomulós liba lenni, mondom kezdeményezek nála egy kis párbeszédet. Hátha válaszol valamit, vagy mit tudom én...

De akkor felesleges volt ezek szerint.

2013. jan. 24. 22:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem nyomulás,hogy szóba állsz valakivel.Nyomulás az,hogy ha te hívod el randira.
2013. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na igen, azért nem akartam semmi konkrétabb dolgot írni neki. Hogy mégis ezzel a pár sorral beszélgetést kezdeményeztem így vele. Hogy mégis tudja már meg hogy a világon vagyok :D

Amúgy ismerjük egymást, de csak köszönőviszonyban vagyunk.

2013. jan. 24. 22:55
 10/13 A kérdező kommentje:

De ha nem reagál rá semmit az mit jelent? :D

Hogy leszr? o_O

2013. jan. 24. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!