Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok fiúkkal ismerkedni-b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok fiúkkal ismerkedni-barátkozni? Hogy hivjam fel magamra a figyelet ha tetszik valaki? 14L

Figyelt kérdés

Hol ismerkedjek fiúkkal és ha tetszik egy hogy hivjam fel magamra a figyelmet?

A suliban majdnem összejöttem valakivel de ott senki sem válalja fel ha együtt van egy osztálytársával, meg suliban nem is lehet ismerkedni!!!!

Szeretnék egy ,,pasit" mert most szakitottam az enyémmel!!!


2013. jan. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
10-essel több lennék már ismerkedhetnénk is.:D
2013. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz 17 lenni? :D
2013. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Facebook, ismerősök ismerősei. A valóságban meg bárhol, ahol a kortársaid megfordulnak. Nyugodtan leszólíthatsz egy fiút beszélgetni! :)

Nem kell felhívnod magadra a figyelmet, attól csak ribis leszel, amiből az jön le a fiúknak, hogy csak "arra" vagy jó... Inkább add mindig magadat, légy boldog és mosolyogj sokat! ;)

2013. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. én nem akarok, de 17 vagyok :DD

Am meg suliban tényleg nehéz...nemis jó...engem is érdekelne hol lehet... 17l

2013. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátkozni akár velem is lehet :)

Még senki nem bánta meg, hogy beszélt velem :)

2013. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem barátkozhatsz ;) 15/f
2013. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha fél év korkülönbség nem zavar akkor bp
2013. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!