Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is megfigyelte már ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már ezt a tipikus női reakciót, ha egy átlagos pasi odamegy hozzájuk és kezdeményez? Nem bírnak válaszolni a legtöbben? Pedig jókat mondok mindig, tényleg.

Figyelt kérdés
,,Utóbbi időben több csajhoz is odamentem, rövid beszélgetések, hamar be is fulladtak, mert a csajok csak válaszolni tudtak röviden, várták, hogy folyton lökjem a dumát.Volt olyan csaj, nem mert egyedül radizni jönni, beküldte a barátnőjét a pub-ba nézze meg ott vagyok, az meg nem látott én meg vártam rá mint a hülye.(Ezt utólag mesélte nekem).Ki a halálnak van kedve kezdeményezni, ha bennük még élet sincs, de lehet nem volt szerencsém utóbbi időben és nem jó személyeket fogtam ki.Mondjuk ez is mese, mert évek telnek el és mind úgyanezt tapasztalom.Milyen dolog az, hogy valakit les*eggfejezzenek, mert nem úgy csinálja a dolgokat, ahogy a csaj elképzelte, mert úgye a férfiak se gondolattolvasók."
2013. jan. 25. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
nem megyek oda nőkhöz
2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És akkor még mi vagyunk a gyávák. Azt gondolom, hogy-bár valószínű nem tetszik majd nekik, amit most mondok-abban, hogy olyan sok ember van egyedül, oroszlánrésze van ennek a hülye női természetnek. Azt sem értettem soha, hogy mi értelem van annak, hogy együtt beszélget velük az ember, majd elmennek táncolni és azután jön a "szokásos kibúvó szöveg."-Azaz kimegyünk a WC-re/iszunk valamit, mindjárt jövünk. És persze hajnalig várhatsz rá, akkor sem fog visszajönni...

Engem nem érdekel a sok hülye magyarázat, hogy női gondolkodás így, másféle működés amúgy, a gerinc és a jellem mindkét nemnél elvárható. Ha pedig ez nincs emg, akkor nem a Gykori Kérdések-en kell panaszkodni utána.

2013. jan. 25. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt, odajött hozzám egy srác, és próbáltam értelmes kommunikációba kezdeni, velem egy idős volt, de folyton csak vihogott és semmi értelmeset nem mondott.
2013. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sajnos valamennyire magamra ismerek, nehezen oldódok fel társaságban, főleg férfi társaságban, zavarba jövök, néha nem tudok mit mondani. Persze azért nem hagyom, hogy sokáig tartson a kínos csend, de olyankor elég nehéz témát találnom. Ezért én is jobban szeretem azokat a pasikat, akik magabiztosak, lazák, tudnak és szeretnek beszélni, akik mellett nem fullad be a társalgás.

Nagy szerencsémre a párom pont ilyen, és plusz szerencse, hogy ő meg pont olyan típusú nőt szeretett volna mindig is, mint amilyen én vagyok.

2013. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem eddig mindig minden lány eljött EGYEDÜL a randira, ha hívtam és soha nem hagytak ott úgy, hogy "kimegyek a wc-re"...


Veled lehet a gond.

2013. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

"Azt sem értettem soha, hogy mi értelem van annak, hogy együtt beszélget velük az ember, majd elmennek táncolni és azután jön a "szokásos kibúvó szöveg."-Azaz kimegyünk a WC-re/iszunk valamit, mindjárt jövünk. És persze hajnalig várhatsz rá, akkor sem fog visszajönni... "


Mert le akarnak rázni.


" Pedig jókat mondok mindig, tényleg."


Úgy tűnik, annyira mégsem.

2013. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. Nincs is pasit, mit hazudgálsz?
2013. jan. 25. 22:33
 8/10 A kérdező kommentje:
5. Szerintem meg veled van egy kapitális nagy gond, hogy nem ismered el az igazamat.
2013. jan. 25. 22:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs "pasim", férjem van. :D

4-es voltam.

2013. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8


Ja, értem.


Legyen, ahogy akarod: Elismerem, hogy egy csődtömeg vagy. Most jobb?

2013. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!