Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan ismerkednétek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkednétek, vagy mit kérdeznétek?

Figyelt kérdés

nem vagyok túl sármos fiatal ember,ezért társkereső oldalon próbálkozok.

általában úgy alakul, hogy amelyik lánynak tetszem annak írok.

tekintettel vagyok arra, hogy normálisan és kulturáltan írjak,érdeklődök de ők kevésbé érdeklődnek felőlem.

rosszul ismerkedem talán??

ti hogyan kezdeményeznétek??



2013. febr. 1. 10:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Mindenképp pozitív dolgokat írj magadról, de csak addig a szintig amig igaz. Mert pofáraesés lesz a vége. Ne legyél erőszakos. Mondd el neki, hogy mi tetszik benne. (Nagyon szép csillogó barna szemed van)

Sok sikert! :)


21/F

2013. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

általában figyelmen kívül veszik az ilyesmiket.

nem olyan csúnya nők,de férfi létemre én nem teszek olyat amiket ők csinálnak (pl: ha valaki nem is érdekel és ismerkedni se akarok vele, nem jelölgetem, hogy tetszik)

2013. febr. 1. 10:18
 3/35 anonim ***** válasza:
20ból 19 a képet nézi.
2013. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Mindig röviden írj, ne ereszd bő lére, max. 4-5 mondat elég az elején! És midig kérdezz meg valamit tőle, amivel válaszra sarkallod, "beszélteted" ...
2013. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

egy normális beszélgetés az működne kérdések nélkül is.

attól, hogy tetszem nekik és szoktam kérdezni azért kölcsönös érdeklődést nem mutatnak.

pedig elég lenne annyi és veled?

vagy neked?

de vagy beképzeltek vagy nem tudom.

ha más nem írhatnának annyit bocsi,de csak véletlen volt vagy valami.

de sok nem hogy válaszolna még el sem olvassa amit ír neki az ember.

2013. febr. 1. 10:50
 6/35 anonim ***** válasza:

Több hibát is látok: elég ködösen fogalmazol, nem vagy egyértelmű, illetve a mondatszerkesztésed kicsit nehezen értelmezhetővé teszi a mondandódat - legalább is, ahogy itt írsz.


"egy normális beszélgetés az működne kérdések nélkül is."

Elég nagy hiba, ha így gondolod, ezek szerint nem tudsz kommunikálni. Egy beszélgetés arról szól, hogy egymás véleményére vagyunk kíváncsiak, azaz azt megkérdezzük. Egy ismerkedős beszélgetés során a másik félre vagyunk kíváncsiak, meg szeretnénk őt ismerni, ezért ami érdekel vele kapcsolatban azt megkérdezzük. Egyébként meg egy férfinak a dolga, hogy irányítson, így van ez egy beszélgetés folyamán is - mert a nők ezt általában igénylik -, egy beszélgetést pedig kérdésekkel lehet a legjobban irányítani.

Tehát a hiba megvan a hozzáállásodban :-P

2013. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Én se tudom mit írjak .
2013. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

nos,lehet nagy hibám általában feltételezem,

az emberek hasonlóan fejletek és intelligensek akikkel kommunikálok mint amennyire én.

ezzel nem azt fejezem ki mást lenéznék értelmileg.

csupán a mondandómat próbálom egyszerűsíteni ,nem akarok szájba rágós lenni..:)

2013. febr. 1. 14:26
 9/35 anonim ***** válasza:

"az emberek hasonlóan fejletek és intelligensek akikkel kommunikálok mint amennyire én. "


Valószínűleg egy kicsit beelőznek téged!

Nálam az intelligencia egyik fokmérője pl. az, hogy ki mennyire ír helyesen, illetve mennyire ügyel a helyesírásra, fogalmazásra, mondatszerkezetre: nagy kezdőbetűk, szóközök, kerek mondatok, egyértelmű fogalmazás. Ezeket Te mind kiütöd ...

2013. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

hát figyelj,ha kellek valakinek ne nyelvtan tanárkodjon.:)

mellesleg akik szóban forognak ők is ejtenek olyan hibákat mint én.

2013. febr. 1. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!