Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 év körüliek, ti kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüliek, ti kb mennyi idő után mondjátok el a szüleiteknek, hogy ismerkedtek valakivel?

Figyelt kérdés
Gondolom ez nagyban függ a gyerek-szülő kapcsolattól is. Én pl szinte mindent elmondok nekik, 20/L vagyok. Ha kérhetem írjatok kort és nemet is, köszi :)
2013. febr. 6. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak bemutattam nekik
2013. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak megemlítem faternak ha egy új poharat törtem össze. :D
2013. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudják mindig mikor randira megyek :)
2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D Gondolom mindketten fiúk vagytok :)
2013. febr. 6. 18:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Az eddigiekből úgy látom, hogy akkor senki sem komplikálja túl ezeket a dolgokat :)
2013. febr. 6. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól gondolod :)

Nem igen bonyolítom a dolgokat.Szokták látni,hogy hozok haza lányokat.de azok nem hosszú életű kapcsolatok.Ha komoly a dolog akkor bemutatom amúgy nem igazán

2013. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én igyekszem úgy intézni, hogy ne tudjanak róla, amíg csak randi fázis van. Utálom azt a rohadt sok kérdést, amit a család fel tud tenni, szóval csak elmegyek itthonról, aztán majd jövök.

Ha túl egyértelmű, hogy sráccal találkozom, vagy megyek valahova, vagy akár nem aludtam otthon, akkor ugye azért kénytelen vagyok valamit mondani, hogy mégis, mert egyfolytában záporoznak a kérdések, de amíg komolyabbnak nem érzem, nem nagyon viszem túlzásba a mesélést, mert minek? Nekem ciki, ha lelkesen ugrabugrálok, hogy húúú ez is meg az is van, és ilyen meg olyan, aztán kérdezik, hogy mivan azzal az xy-al és "ja hát nem jött össze..."

Eddig csak a komoly kapcsolataimat mutattam be, semmi mást, és alig 1-2 randiról meséltem még ezen kívül.


21L

2013. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Más városban élek, úgyhogy annyi van, hogy ha komoly a kapcsolat, akkor hazaviszem bemutatni. A párommal pont viccesen alakult, mert aznap jöttünk össze, amikor segített nekem költözködni, szóval őt első nap, de az előtte lévő barátom fél év után kb.

A randizgatásokról, egyéjszakásokról nem tudnak, de nem is érdekli őket.

Talán ha velük laknék, más lenne, nem tudom. De így ugye azt se látják, mikor megyek-jövök.

2013. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, 24N
2013. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemtom....életem első kapcsolata, alig 3 hétig sem tartott, de én egy kicsit túl komoylan vettem és egész nyáron evett a penész, de kibírtam, hogy a szüleimnek egy szót sem szóltam...persze találnom kellett egy alibi okot, hogy miért voltam tavasszal olyannyira magam alatt...még "szerencse", hogy a szakdolgozatom is épp félresiklott....

Amúgy INTJ 25\F (személyiségtípusmegjelölés nélkül nem sokart ér a nem és kor)

[link]

2015. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!