Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismerkedtek szilveszterkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedtek szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta, hogy el kéne menni valami szórakozóhelyre ismerkedni szilveszterkor, csak nem tudom, hogy ilyenkor mennyire törödnek ezzel az emberek... :)

2012. dec. 22. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
xD Én leszrom a szilvesztert, az is csak egy nap a sok közül. Amikor olyan kedvem volt, limuzinos luxuspartyn voltam, máskor egyik haverom házában voltunk páran, amikor volt csajom vele kettesben töltöttem. De olyan is volt, h lefeküdtem este 8kor és átaludtam az egészet. Sztem semmi jelentősége annak a napnak. Sokakban viszont van egy ilyen kényszer h "jól kell magukat érezni"...Hát én meg, nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.
2012. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ezt kérdeztem :)


Eddig még sose voltam szilveszterkor sehol, mindig itthon koccintottunk és ennyi. Viszont keresem a szerelmet és gondoltam hátha jó ötlet lenni ilyen helyen próbálkozni...

2012. dec. 22. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Áhh a szerelmet nem ilyen rohadt bulikban kell keresni, és pláne nem szilveszterkor xD.
2012. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na akkor okostojás, mondd, hogy hol :) Eddig még sose voltam ilyen helyeken, de máshol se találtam.
2012. dec. 22. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2012. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék akkor, csak még nem tudjuk hová menjünk
2012. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyne ismerkednék! az üveggel,a betonnal, és a hazavezető uttal..:)
2012. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egy zárt körű pizzériában fogom ünnepelni az iskolám naggyával :D én ott fogok egy lány barátommal lenni, és majd rajtam fog múlni, hogy fog végződni az este :) de én vele nem a 0-ról kezdem az ismerkedést
2012. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!