Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutaznátok egy férfi után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaznátok egy férfi után, egészen egy másik orsszágba?

Figyelt kérdés
Szóval ketszer talalkoztunk, és igen csak kedveljuk egymást. és holnap mehetnék Párizsba(ezt tegnap este talalta ki)- mert épp ott van és meghívott,keddig maradhatnák. kedd este vissza majd vissza a koliba, (mert egyetemista vagyok).De ez nem egy kicsit bonyorult?és nem gyors? vagy legyek őrült és akkor indulás?
2013. márc. 2. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Alig ismered, nem? Ha esetleg a franciát se beszéled, akkor gondold ezt át.
2013. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék, de tudok olyan lányról, aki egy hétvége kedvéért utazott külföldre (jó messzire). És annyi volt. Szexeltek és hazajött :-D
2013. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha neked megéri. :)

szerintem nincs mit veszitened, és ha még nem jártál Párizsban, szép emlék lenne, ha elmennél. :D

2013. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen elmentem :)

a legjobb élmény a legnagyobb kaland :)

2013. márc. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!