Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kűzdjem le régi gátlásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kűzdjem le régi gátlásaim? Hogyan ismerkedjek élőben? L18

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 14-15 éves koromig csúnya voltam... igazából nem is csúnya, csak nagyon vékony voltam, rossz frizurával, rossz öltözködéssel.. és kevés volt az önbizalmam. 15 éves koromtól jobb alakom lett, divatos hajam és ruháim. Viszont maradtak még bennem gátlások. Volt már 1 kapcsolatom,de az gimiből és barátságnak indult. Nem tudom mit mondjak/tegyek miután mosolyogva szemezek egy fiúval. Béna vagyok az ismerkedésben :S

2013. márc. 3. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell stresszelni. Mindig minden adott az ismerkedésre, csak engedd el magad:D
2013. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan dolog ami tudat alatt mindörökké megmarad!
2013. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj privátot! :)
2013. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is béna vagyok, egy barátom sincs, sem barátnőm. Két béna szerintem tud alakítani valamit. :D Hol laksz? 22/F
2013. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ájszíjú ***** válasza:
Ez a baj az emberekkel divatos ruhat vasarolnak es azt hiszik ezzel mar tobbet ernek mint masok. Fogjatok mar fel nem a ruha teszi az embert
2013. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enged el magad és ne gondolj a múltra.
2013. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:52


rengeteg embernél viszont az, meg a sok sz@r elektronikai kütyü.

2013. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es

Vagy egy bazi nagy, drága autó.

2013. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 izzon válasza:

Én már bő 30 vagyok, sokminden hasonlón átmentem fiúként. Sőt, megvetettek, kiközösítettek, még a családom és a "nevelőim" is semmibe vettek. Aztán megmakacsoltam magam és csakazértis arra indultam, amerre én láttam a jövőt. Összejött, összejöttem, már mennek a dolgok. Megmondhatom, hogy csak a megtapasztalás: önmagad NŐként, értékesként, vágyhatóként megélése és megszokása fog kiemelni a helyzetedből. Nos, ezt nagyon nehéz, évtizedekbe is telhet megszerezni! Egy egészséges EGO, ami nem egoizmussal van tele, hanem ön- és világismerettel. Én láttam már sok nőt, nekem a rút kiskacsa-effektus nagyon bejön! Egy a baj, hogy sokan szépek, egészségesek, boldogok, mindenféle társat megtalálnak, és mégis akár 40 éves korukig cseberből vederbe esnek, mert mindig túl sok időt és esélyt adnak érdemteleneknek. CSELEKEDJ! Vágj bele! Fogj egy esélyest és engedd át magad!

Életed egynegyede már eltelt így, a többi legyen boldog!

2013. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!