Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek ma este? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ma este? 20l

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb.egy óra múlva megyünk discoba.ezt azért teszem,mert bár nincs kedvem hozzá próbálok kitörni az önsajnáltató,begubózott világomból.azt tudni kell h 10kg plusz van rajtam ami ugye nem előny.hogyan ismerkedjek,kezdeményezzek majd ott?három és fél éves kapcsolat után vagyok.
2013. febr. 9. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Készülj fel, hogy a szórakozóhely tele van gyökerekkel, leplezetlen tahókkal. Ne úgy menj oda, hogy ismerkedni, hanem jól érezni magadat.
2013. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Táncolsz, a szemébe nézel hosszasan a töbi általában megy magátol.
2013. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 óra alatt akarsz tippeket kapni? Bátor vagy.
2013. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A +10 kiló nem minden pasinak hátrány! Neked viszont igen ha olyat csinálsz, olyan helyre mész ahol nem érzed jól magad!

Azért ismeretlenűl is drukkolok neked!

2013. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz hely,voltam már ott.de rengeteget dolgozom így nem jutok el sok helyre...nem is tudom,én is bizalmatlan vagyok így ismeretlen srácokkal de nem akarok besavanyodni meg folytatni az önsajnálatot,ebből elegem lett pár hónap alatt.
2013. febr. 9. 23:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Hova akarsz menni pontosan?
2013. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vidéki,szhelyi szórakozóhely
2013. febr. 10. 00:03
 8/12 A kérdező kommentje:
Na,hazaértem egész jó volt:)
2013. febr. 10. 02:43
 9/12 anonim ***** válasza:
nem voltál sokat...
2013. febr. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem,mert tegnap fél 5 óta fent vagyok,délelőtt dolgoztam.meg rengetegen voltak ott.
2013. febr. 10. 04:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!