Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha megkérdezem a srácot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha megkérdezem a srácot a randin, hogy komoly kapcsolatot akar-e?

Figyelt kérdés
Mármint úgy kérdezném meg, hogy komolyan gondolja-e velem. Hogy mégis milyen szándékai vannak. 2 randink volt eddig, holnap lesz a 3.
2013. márc. 5. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A 3.-on már van létjogosultsága a kérdésnek, bár csak óvatosan tedd fel. Inkább használd a praktikáidat és körvonalazva tedd fel a kérdést...:)

26F

2013. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem gáz, de óvatosan, ahogy az első mondja
2013. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem gaz, de felesleges.

2 randi utan a legtöbb srac meg nem elmelkedik el ezen komolyabban es igy feszelyezett helyzetbe hozod.


Ha meg csak azert talalkozna veled, mert "csak azt" akarja, akkor a legtöbb esetben a siker remenyeben azt allitja, hogy persze, ö aztan komolyan gondolja.


Probalj inkabb olvasni a sorok között. Mennyire figyelmes? Mennyire kivancsi arra, amit mondasz? Magarol milyen temakörökben beszel?

2013. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem..
2013. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz. viszont nem tudom, hogy mi a jó válasz, amit hallani szeretnél...

mert ha azonnal rávágja, hogy igen, akkor azt azért is teheti, hogy minél hamarabb meg....

ha azt mondja, hogy kicsit elmélázva mondja az igent, akkor talán komolyan gondolja, de minden fiú dugni szeretne (én is az vagyok)

ha a válasza talán, akkor eléggé normálisnak tűnik, de lehet rá komolyan építeni, ha ennyire bizonytalan?

ha elgondolkozik, és azt mondja, hogy nem, akkor mi a francot akar?

ha egyből nemet mond, akkor viszont célratörő, és arra hajt, hogy megdugjon....


neked melyik válasz kellene?


szóval szerintem bár nem gáz megkérdezni, talán jobb, ha a vársz még egy kicsit, megismered, és a tettei alapján ítéled meg

2013. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd, mert nem tudja. Viszont frászt kap. Ráadásul ezzel, tudtára adhatod, hogy te esetleg kezdesz többet érezni, ha ő még nem, akkor ez számára ijesztő lehet.


Nagyon sokan nem akarnak komoly kapcsolatot, csak aztán belemélyednek. Ha nem azt akar attól még lehet, de ha rákérdezel, lehet, hogy megijed tőle.

Persze mi srácok nem vagyunk ilyen ijedősek.. Ja persze.

2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Semmiképp ne a randi elején és ne a randi közepén, hanem pont az elbúcsúzás előtt, amikor már elköszönnétek. Hidd el hogyha ilyet kérdezel tőle nagyon megfogod könnyíteni a dolgát és hamarabb összejöhettek. A 3. randi már azt jelenti h biztos h szándékai vannak veled (kérdés h milyen, 1 éjszaka vagy tartós)...

Ha pont jókor teszed fel, akkor nem kell gondolkoznia (mivel a végén lesz már részben eldöntötte) rajta, ezért bátran kifogja majd mondani a választ.

Mondjuk nálam lépésről lépésre haladtunk, apró jelzésekből vwttem észre h szeret, aztán kézenfogás, ölelés, puszi, derékfogás, most elméletileg a csók fog jönni.

De neked Sok sikert! 14/f

2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Velem elég figyelmes. Maga elé enged, kinyitja az ajtót, hoz nekem tálcát :D stb . Mindig kérdezi hogy "éhes vagy? biztos? egy üdítőt sem kérsz?" meg mindig olyan programot próbál kitalálni amin én jól érezhetném magam, kérdezgeti hogy mit lenne kedvem csinálni.


Nem nagy dolog de első randin elmondtam hogy mi a kedvenc üdítőm, és a másodikon már azt kérdezte hogy azt a fajta üdítőt kérek-e. Emlékezett rá. Elkísér a buszomhoz mindig, megvárja hogy felszálljak rá, sőt mindig mondogatja hogy nem megyek-e a következővel hogy annál többet tudjunk beszélgetni.


Mondjuk saját magáról ő annyira nem beszél, csak ha kérdezem.

2013. márc. 5. 22:00
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és amit kifelejtettem, hogy nem igazán nyomul. Még nem csókolóztunk, 1-2 alkalommal ért csak hozzám "véletlenül".
2013. márc. 5. 22:03
 10/17 anonim ***** válasza:
úgyis azt fogja mondani amit hallani akarsz, attól függetlenül hogy mit gondol
2013. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!