Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedhetnék meg ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedhetnék meg ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon helyes lány, akit szokok látni párszor a fél négyes buszon suliból haza. A lány 3 faluval (6 megállóval) elõbb száll le , mint én. A buszon kívül nem találkozok vele sehol sem, facebookon bejelölhetném és elkezdhetnék vele dumálni, de ezt inkább hanyagolnám...:) tehát arra gondoltam, hogy amikor szép idő lesz

(vszeg a lánynak is jobb kedve lesz), akkor leszállok vele az ő megállójánál, viszont nem tudom, hogy miként szólítsam le, vagy lehet már valaki várná és szépen besülnék..


Ezen kívül még milyen ismerkedési technikák vannak buszon? Milyen beszédtémákkal lehet egy ilyen ismerkedést elkezdeni?


Lányok, ti mit szólnátok ahhoz, hogy ha valaki (egy idegen) srác haza szeretne kísérni?


Várom a válaszokat!:)

17/F



2013. márc. 19. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
ÜLJ MELLÉ :D
2013. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Don't say!!:D általában mindig ül valaki vele :)
2013. márc. 19. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha először fb-on kezdesz el vele beszélgetni és úgy hívod el valahova, az kicsit jobb, mintha leszállnál ott, ahol ő lakik. Az úgy hat, mintha már zaklatnád, nálam biztos nem lenne jó pont.
2013. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de a facebook... :S az nem olyan személyes, mint ha elõben kezdeményeznék vele.. vagy akkor ha látom a buszon, akkor azon a napon vegyem fel õt facebookon?:)


Lányok, segítsetek!!:)

2013. márc. 19. 19:19
 5/11 anonim válasza:
Az bizos hogy ne kisérd hazáig az nagyon megilyesztheti..
2013. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy Te és a lány melyik faluban laktok, de ez végül is majdnem lényegtelen is. Amit pl. tehetsz, az az, hogy a buszon megpróbálsz a közelébe ülni/állni, majd leszállsz ott, ahol ő. Vársz egy kicsit, majd még mielőtt tovább indulna, odamész hozzá és megkérdezed, hogy hogyan jutsz el pl. a sportpályára, az iskolába, művelődési házba vagy ami éppen van az ő falujában hasonló hely. Ezzel semmit nem veszíthetsz, szerintem nem venné rossz néven, mivel látásból már ismer. Ezután látni fogod a reakcióját, és ha úgy van, akkor folytathatjátok a beszélgetést. Akár még az is előfordulhat, hogy a lány fog elvezetni téged, de ez sem gond, addig is van időd ismerkedni. A hazakísérős dolgot ne erőltesd, ezzel biztos megijesztenéd.
2013. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És én miért akarnék eljutni pl a sportpályára, ha abban a faluban semmi dolgom? :)
2013. márc. 19. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
: mert meg akarod nézni, találkozol ott egy barátoddal, veszel ott egy kecskét, motort, vagy csak azt is mondhatod ha rákérdez miért mennél oda:nincs arra semmi dolgom csak bíztam benne hogy elkísérsz..
2013. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kecskeee
2013. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A facebook-os ötletet én se pártolnám..ha akar vmit, akkor akarja szemtől szembe.:) Megszólítani viszont akármilyen ürüggyel megszólíthatod, légy kreatív!- ha másról nem az időjárásról is elkezdhetsz beszélni, úgyis azt mondtad, akkor akarod hazakísérni(ami egyébként nagyon rossz ötlet, szerintem), amikor napos az idő és ez után az idő után nem is fog olyan erőltetettnek tűnni, hogy örülsz a jó időnek:)

Ui: tényleg ne akard hazakísérni, annak nagyon zaklatás- feelingje lenne, inkább csak beszélgess vele..vagy még az útbaigazítós ötlet is jó lehet:)

Remélem segítettem!:D

15/L

2013. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!