Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen csúnyán beszélt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen csúnyán beszélt, de mióta randizunk egyszer sem beszélt csúnyán, kedves stb. Miért?

Figyelt kérdés
Mikor még csak egy baráti társaságban voltunk, néha fogtam a fejem hogy milyen rondán beszél, meg mekkora suttyó :D de tetszett külsőleg, és így elmentem vele randizni. És ott meg négyszemközt udvarias, soha egy csúnya szót sem használ, kedves stb. Melyik az igazi oldala? 6-szor randiztunk már, és mindig ilyen normális. És facebookon is b*nkóskodik, velem meg soha sem, sőt nagyon aranyos.
2013. márc. 22. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem játssza magát mások előtt, produkálja magát. De aztán lehet, hogy igazából is olyan és csak előtted fogja vissza magát...
2013. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából olyan, mint a randik előtt. Az, hogy 6-szor találkoztatok még nem azt jelenti, hogy olyan, mint ahogy akkor viselkedik!
2013. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a rosszfiúk a csajukkal nem bunkók csak mindenki mással parasztkodnak ha nem tudnád
2013. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bunkó énje is hozzátartozik,csak az egy másik oldala,amit a haveri körében lazán mer mutatni mások felé.Természetes,hogy a kapcsolat elején még kedves Veled,és megválogatja a szavait,hiszen jó benyomást szeretne tenni rád,és nem akar magától elriasztani.Idővel majd előtted is meri mutatni a másik oldalát is,idő kérdése,ami nem azt jelenti,hogy nem szeret,csak azt,hogy ilyen is tud lenni.Ha szereted,elfogadod őt a hibáival együtt,persze csak addig,amíg szeret és tisztel Téged.Amint lekezelő vagy durva módon kezd bánni Veled,hagyd a francba!
2013. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!