Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet szerintetek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik társkeresőn megismerkedtem egy szép lánnyal. Alig beszéltünk, de ő már barátnak jelölt és néhány e-mail váltása után rákérdezett mikor tudnánk találkozni. Elég sokszor nézegeti a társkeresőn is az adatlapomat. Vajon mit tegyek?
2013. márc. 27. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul: regisztráltál társkeresőn, most egy szép lány találkozni akar veled, és fogalmad sincs hogy mit tegyél.

[link]

2013. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudod mit tegyél? Akkor minek regisztráltál társkeresőre?
2013. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik mintha nyomulna de te lassabban szeretnéd, hogy történjenek a dolgok. Mond el neki abból sose lehet baj.
2013. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem egészen, de majdnem. Az igazi probléma, hogy semmit nem mesélt magáról, azonnal találkozni akar. Lesz téma legalább persze, de azért ez elég fura így, nem?
2013. márc. 27. 10:45
 5/13 anonim ***** válasza:
a találkozó végén pedig megmondja mennyivel tartozol
2013. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hihetetlen, de még mindig vannak olyanok, akik annak ellenére, hogy egy internetes társkeresőn regisztrálnak, nem interneten akarnak megismerkedni valakivel. Szerintem teljesen ésszerű, hogy találkozni akar és inkább élőben ismerkedne meg veled. Interneten azt ír az ember magáról, amit akar, de élőben azért más a helyzet...
2013. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne menj el vele. Nem te nyitottál-hanem ő feléd.És ez többet mond, minden külsőségnél egy nőről.Kuka, az illető.
2013. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

lehet élőben jobban megy neki az ismerkedés, mint klimpírozva, na és legalább ott kiderül mi az ábra, mi ezen az akkora gond,hogy ki kell írni,

mit tegyél tegyed egymás után a lábacskáidat és így odaérsz a megfelelő időpontra, nem jó? N

2013. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Talán jó, de nem bántam volna, ha én hozom fel a témát, hogy szívesen találkoznék vele személyesen és nem ő azonnal. Mivel tetszik nekem a lány találkozni fogok vele, de nagyon félek, hogy csalódás ér. (bár ne így lenne)
2013. márc. 27. 11:08
 10/13 anonim ***** válasza:
nehogy találkozz vele. még a végén megerőszakol. aztán akkor mi lesz? mész a nemibeteg gondozóba. nővel találkozni? hová süllyed ez a világ?
2013. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!