Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel most akkor lerázott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most akkor lerázott, vagy talán esetleg nem erről van szó?

Figyelt kérdés

Most beszéltem facebookon azzal a lánnyal, aki már tetszik egy ideje, sőt mostanra már teljesen bele is szerettem. Végre vettem a bátorságot, és elhívtam holnap délutánra sétálni (még nem mondtam meg neki, hogy teljesen belezúgtam, ezt nem lehet csak így neten). Szóval felajánlottam neki, hogy holnap megvárom suli után és elmehetünk együtt valahova, pénteken már úgyis szünet van, ezért nem kell annyira sietni. Erre az volt a válasza, hogy holnap délután nem ér rá, mert edzése van, meg hogy amúgy is még alig ismer (évfolyamtársak vagyunk 3 éve, sőt idén minden nap van közös óránk is, könyörgöm!!). Igaz legalább kedvesen közölte mindezt.

Szerintetek ez a klasszikus lerázó szöveg, vagy esetleg valóban elfoglalt lesz holnap (nem tudom, hogy valóban lesz-e programja). Mindenesetre ebből sok jót már nem nézek ki, de annyit azért elértem, hogy az eddigi 0 érdeklődését kicsit felkeltettem irántam. :/


2013. márc. 27. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy tenyleg programja van, irj tobbszor neki majdcsak eldonti es megmondja hogy akare talakozni veled vagy sem. Minden delutan men hiszem hogy programja legyen
2013. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy valóban elfoglalt lesz holnap. Esetleg pár nap múlva próbáld meg újra elhívni valahova, addig pedig beszélgessetek facebook-on, ismerjétek meg egymást még jobban. (Mert ugye a lány azt mondta, hogy még alig ismer.) Sok sikert! ;)
2013. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokáig húztad az időt, és t*ketlennek tart. Igazából ha eddig nem érdeklődött irántad, akkor szerintem túl sok jót ne remélj (bocs). Ha tetszettél volna neki, adnia kellett volna valamilyen jelet. Mondjuk nem tudom, mennyit beszélgettetek a 3 év alatt, lehet, hogy tényleg nem ismer téged. Mindenesetre egyszer még megpróbálhatod elhívni (de lehetőleg inkább személyesen, ne facebookon), ha akkor is nemet mond, akkor sanszos, hogy nem jössz be neki. Ja és ha lehet, akkor élőben is közeledj hozzá, beszélgess vele, egyrészt így elkezditek jobban megismerni egymást, másrészt meg látod majd rajta, hogy érdekled-e, és ha nem, akkor nem égeted feleslegesen magad egy randira hívással.
2013. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne valóban elfoglalt? Miért ne lehetne edzése?

Viszont, ha nem ajánlotta fel, nem írta, hogy találkozzatok valamikor máskor, az nem túl jó jel. Ha igazán érdekelnéd és szeretne veled találkozni, akkor szerintem írta volna, hogy holnap nem ér rá, de máskor szívesen találkozna veled.

2013. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem is ismerjük egymást" :)

Ettől függetlenül tényleg lehet progija, de ez tipikusan az duma, mikor a lány csak arra vár, hogy szedd össze a töködet, és légy határozottabb. (egy kis teszt, meg próba)Egy ilyen ne legyen már neked érv, hogy nem is ismerjük egymást...jaj :) hát majd megismeritek egymást :)

2013. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!