Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mi a titka azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a titka azoknak a csúnya sokszor a barátnőjüknél is alacsonyabb fiúknak, akiknek mindig van szép, vonzó, szexi barátnőjük, én hgy tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés

Csúnya, alacsony nagy orrú srác vagyok és engem mindig lekoptatnak a szép, de sokszor még a kevéssé szép lányok is, erre valamelyik nap is egy tök ronda, gnőm kinézetű, alacsony fickót láttam tőle egy fél fejjel magasabb, szexi, véékony lánnyal. Csak néztem, hogy ez mos tmi! :O

De nem ez az első, hogy a szépség és a szörnyeteg felállású párokat látok és ez is cak jobban idegesít meg egyben motivál, hogy talán mégsem kéne leadnom az igényeimet, ahogy eddig tettem, meg amgúy sem vagyok boldog olyan lánnyal, aki külsőre sem hoz lázba, talán, ha valami fura mód betudnék csajozni, ha tudnám hogy miként kell csinálnom a dolgokat, hogy lehessen nekem is vonzó, szép barátnőm, jobb és boldogabb életem lehetne, persze a jellem is fontos, nem csak a külső.


2013. márc. 27. 22:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Látom itt is milyen sok kedves ember van... látszik, hogy ti sosem tapasztaltátok meg azt a sok rosszat, amit én.
2013. márc. 27. 23:21
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
Ezek szerintem az ún. átlagos pasik, akik valakinek bejönnek, valakik pedig csúnyának látják őket. Lehet, hogy te csúnyának látod őket, de az adott lánynak bejöhetnek. Viszont vannak olyan abszolút csúnya pasik is, mint én. Onnan könnyű kijelenteni ezt, hogy amikor végigmegyek az utcán, mindenki, aki meglát, kiül rá az undorodó arckifejezés. Ilyen külsővel pedig lehetetlen csajozni. Mondjuk még sosem láttam olyan embert, aki fele annyira csúnya lett volna, mint én. Szóval én vagyok az undorító, ocsmány kinézet iskolapéldája.
2013. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Pretty Ballerina nemár, hogy a Ponyvaregényből idézel :DDDDD

besz*rok..

2013. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerű a válasz, ezek az alacsony "srácok" pénzesek, vagy átlag feletti anyagi körülményekkel rendelkező családban él. Apa anya milliomos, ez elég fontos szempont a nők többségénél. Ha alacsony és szegény is vagy egyszerre, na az a szívás.. akkor próbálkozhatsz de esélyt nem kapsz, csak koptatást.

Üdv egy alacsony szerény anyagi körülményekkel rendelkező srác.

2013. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

Sok választ kaptál már, a legtöbb még hasznos is. Ajánlom fogadd meg! Az értelmes nők egy pasinál ugyanúgy nézik a külsőt és a belsőt is. Ugyanannyira fontos, hogy a srác intelligens, kedves és humoros legyen, minthogy helyes az arca, vagy hogy magas. Azok a nők, akiknél pedig nem számítanak a belső értékek ostobák és felszínesek. És egyáltalán nem hiszem, hogy egy ilyen nővel "jobb és boldogabb életed lehetne" akármennyire is gyönyörű... nem gondolom, hogy be kell mutatnom a platinaszőke szépségeket, akik az agyuk helyén a retiküljüket tartják... szóval egy ilyennel NEM LEHETSZ BOLDOG, hiába hoz lázba!! Szóval ne nyafogj, szedd össze magad kicsit és nem mellesleg tehetsz is a külsődért! A magasságodon nem változtathatsz az igaz, de pl. az izmos pasik sem csak úgy születnek.

Apró zárójelben azt is megjegyezném, akármennyire is visszatetsző a gondolat, hogy ha az összes elhízott, pattanásos lány csak a Brad Pitt féle pasikkal állna szóba és az összes csúnya srác csak a Heidi Klum-hoz hasonlóan csinos lánnyal lenne hajlandó randizni, akkor a fele emberiség kipusztulna. Szóval ezzel az összekuszált mondattal azt akarom mondani, hogy nyilvánvalóan mindenkinek vannak bizonyos igényei, mindenkinek van egy típus, akit elképzel maga mellé, de bizonyos mértékig kompromisszumokat kell hozni az elvárásaink és a realitás között, különben egyedül maradunk.

Másrészről pedig, mint már próbáltam utalni rá a szerelem nemcsak a külsőn múlik. Ha találkozol egy lánnyal, aki ugyanazokat a dolgokat szereti, mint te, aki hasonlóan gondolkozik, aki őszintén szeret, akkor az ágyban sem fog számítani, hogy egy kicsit ducibb, vagy ferdébbek a fogai, mint ahogyan álmaid nőét képzeled. Ha meg csak ágymelegítőnek kell egy jó nő, akkor ne gyere a "jobb és boldogabb élet" szöveggel.

Nem szeretek reagálni az előttem írtakra, de kedves utolsó kérlek ne mond, hogy a jó nők a külsőre vagy a pénzre buknak, esetleg mindkettőre, de semmi más nem érdekli őket! Aki ilyet ír az vagy általánosít vagy a saját sérelmeit és kudarcait magyarázza túl, miközben a sebeit nyalogatja. Ez egyáltalán nem igaz, csak rosszindulatú és elképesztően bántó, azokra nézve, akik nem így gondolkoznak!!

21L

2013. ápr. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

# 15/15


Igen, de ha te ennyire erőlteted, hogy egy fiú járjon számára nem vonzó csajjal, akkor egy lány miért nem képes számára nem vonzó fiúval járni? Mert én csak azt látom, hogy bűnronda csajok járnak helyes, magas kigyúrt fiúkkal, ellenben fordítva csak ritkán lehet megfigyelni párokat. Vagyis a lányok sokkal inkább a külsőre mennek és a te szavaidból is csak az jön le, hogy te is nagyon felszínes vagy, erőlteted, hogy egy fiú járjon csúnya lánnyal, de te sem járnál csúnya fiúval. Elég ellentmondásos, álszent nő vagy.

2013. ápr. 12. 12:50
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!:


Azért azt ne mondd, hogy itt nincsen olyan aki átélt olyan rosszakat, mint Te. Igen is van, pl.: én! És még rosszabbakat is...

2013. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A 15-ös válasza a Kedves Kérdezőnek:

Kezdem érteni mi a baj... Te nemcsak csúnya, hanem ostoba is vagy és ez már tényleg probléma!

Először egy idézettel támasztanám alá állításom, amit TE írtál le:

"valamelyik nap is egy tök ronda, gnőm kinézetű, alacsony fickót láttam tőle egy fél fejjel magasabb, szexi, véékony lánnyal."

Ezek után képes voltál ezt válaszolni: "Mert én csak azt látom, hogy bűnronda csajok járnak helyes, magas kigyúrt fiúkkal, ellenben fordítva csak ritkán lehet megfigyelni párokat."

Szóval ki itt az ellentmondásos?!

a kérdésedben azt írod, hogy a gyönyörű nők is járnak csúnya pasikkal, csak veled nem, erre egy oldallal arrébb képes vagy kijelenteni, hogy a szép nők csak a külsőre mennek. Könyörgöm gondolkozz már ezen kicsit!


2. Miből is gondolod, hogy ÉN, gyűlöletes, álszent nőként csak a helyes pasikkal vagyok hajlandó járni?

A válaszomat visszaolvasva még mindig úgy érzem, amellett érveltem, hogy a nők többségének, mint ahogyan nekem is, a belső ugyanannyira számít, mint a külső és hogy a szerelem sem a testi adottságokon múlik. Ezen a részen te teljesen átsiklottál? Veled se azért nem jönnék össze, mert csúnya az arcod, hanem mert nyafogós, rosszindulatú és sértődékeny vagy, legalábbis a reakcióidból ítélve.


3. Leírtam, hogy bizonyos határokon belül érdemes külsőleg is egyenrangú párt választani, " kompromisszumokat kell hozni az elvárásaink és a realitás között". És ebből azt hámoztad ki, hogy "azt erőltetem, hogy egy fiú járjon számára nem vonzó csajjal". Ehhez is gratulálok Neked. Annyit még hozzátennék, hogy ha egy lány írna ki ilyen kérdést, neki is ugyanezt javasolnám, a véleményem e téren abszolút nem nemekhez kötött.


4. Válaszolj már nekem arra kérlek, hogy miből is gondolod, hogy én felszínes vagyok? Vagy, hogy nem járnék csúnya sráccal, mikor elég konkrétan azt próbáltam alátámasztani, hogy az előttem válaszolókkal hasonlóan én is úgy gondolom, hogy a külső csak egyetlen szempont a sok közül, ugyanolyan fontos a műveltség, a humor, a kedvesség és a megértőkészség. Az, hogy javasoltam, hogy egy "bűn ronda"- ahogyan fogalmaztál- srác ne csak a modelleket nézegesse, csupán túlzás, egy éles példa volt a lehetőségek ismertetésére, amit szerintem Te a kelleténél jobban szó szerint értelmeztél. De, mint írtam ez egyformán vonatkozik a csúnya nőkre is.


Bocsáss meg ha válaszom kissé támadó, de sértőnek tartom, hogy a legcsekélyebb alap nélkül is "álszentnek" és felszínesnek" nevezel! A lehetőségeimhez mérten mégis toleráns választ adtam, úgy érzem.

A többi válaszolótól meg elnézést kérek, hogy sok pontban csak ismételtem magam, de sajnos vannak, akik csak sokadszorra értik meg a szavak jelentését.

21L

2013. ápr. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Figyelj Kérdező!


Alacsony srácként tényleg gáz az élet nem a legkelendőbbek még az alacsony 160cm-es nők körében sem, én is alacsony vagyok a 170cm-el, és sajnos ezen nem tudok változtatni, sztem te is törődj ebbe bele, és lépj túl rajta. Ne görcsölj a nők miatt, mert nem éri meg, csak saját magad emészted fel...

Azt nem értem, ha tényleg csúnya vagy miért akarsz szép nőt?? Én sem vagyok egy Brad Pitt, de sosem próbálkoztam be számomra szép nőnél, mert tudom, hogy nem kaptam volna esélyt..

Amúgy én nem osztom azt a véleményed, hogy olyan sok szép nő vs. ronda alacsony pasi pár szaladgálna az utcán?! Szerintem te túlzol..

Próbáld lefoglalni magad, és akkor nem görcsölsz ilyeneken. 25/f

2013. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A sok lóvé, és esetleg valami márkás menő sportkocsi a titka. Nem nagy titok! Remélem segíthettem. 18:40 remekül leírta a lényeget ,én vele értek egyet. Mellesleg pont a nőknek vannak akkora elvárásaik, hogy Chuck Norrison és Justin Bieberen kívül más nemigen férne bele.


22:14, eddig szerinted mit csináltak? Nem azért írják ki ennyien ezt a kérdést, mert az nekik olyan nagyon nagyon jó. De igazad van, dögöljenek meg... *sóhaj*

22:42, trolling iz fun?

2:32, természetesen te mindig az aktuális kivétel vagy. Ha annyiszor kapnék 5 forintot, ahány ilyet olvastam már...

2013. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!